Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OPPO F21s Pro z aparatem Microlens. Czyżby coś nowego?

OPPO F21s Pro

W OPPO F21s Pro ma zaoferować nowy i innowacyjny aparat określony mianem Microlens. Będzie to kolejny model z serii „F”, która już od jakiegoś czasu jest dostępna na rynkach azjatyckich. Oprócz tego można liczyć na sprawdzoną specyfikację i ciekawy wygląd smartfona. Nie wiadomo natomiast, czy smartfon trafi na rynki europejskie.

  • OPPO F21s Pro będzie miał na pokładzie prawdopodobnie Snapdragona
  • zaoferuje Microlens – coś nowego w świecie smartfonów
  • nie wiadomo, czy pojawi się w Europie

OPPO F21s Pro

Niewiele niestety wiadomo o samej specyfikacji smartfona. Nieznany jest procesor. Można jednak się spodziewać, że będzie to coś pokroju Snapdragona 695 lub mocniejszego. Wiadomo natomiast, że smartfon będzie miał do dyspozycji 8 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni dyskowej. Powinna tutaj znaleźć się opcja rozszerzenia jej o zewnętrzną kartę pamięci.

OPPO F21s Pro zapewne nawiąże w przypadku parametrów ekranu do „zwykłego” modelu F21 Pro. Można zatem spodziewać się przekątnej na poziomie 6,5 cala i technologii wykonania AMOLED. Nie wiadomo natomiast, czy dostaniemy coś więcej w kwestii odświeżania ekranu. Miejmy jednak nadzieję, że minimum 90 Hz zostanie tutaj zaimplementowane.

To, co najciekawsze w tym modelu, to aparaty. Prawdopodobnie będzie to potrójna jednostka. Kamera główna ma mieć matrycę 64 Mpix. Oprócz tego będzie właśnie aparat Microlens. Będzie miał matrycę o rozdzielczości 2 Mpix i będzie umożliwiał powiększenie w przedziale od 15 do 30-krotności. Dodatkowo wokół obiektywu będzie znajdował się specjalny ring do równomiernego oświetlenia. Specyfikacja trzeciego aparatu jest nieznana, ale wydaje się, że może to być aparat ultraszerokokątny. Na froncie znajdzie się miejsce dla pojedynczej kamerki do selfie.

Nieznana jest pozostała specyfikacja OPPO F21s Pro. Można się spodziewać baterii o pojemności około 4500 mAh i Androida 12 przykrytego autorską nakładką. Smartfon zapewne pojawi się w ciągu najbliższych tygodni. Nie wiadomo natomiast, ile będzie kosztował i czy jakaś jego wersja pojawi się potem w Europie.

Zobacz również: TOP 5 telefonów OPPO na wrzesień 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów