Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OPPO A17K w serwisach certyfikacyjnych. Premiera wkrótce

grafika przedstawiająca smartfona OPPO A16K

OPPO A17K właśnie pojawił się w wielu portalach certyfikacyjnych. Oznacza to, że jego premiera nastąpi już niebawem. Będzie to następca modelu A16K i jak na razie pojawi się na rynku azjatyckim. Możliwe jednak, że jakaś jego wersja zawita również na rynek globalny. A jak wiadomo OPPO umie robić dobre budżetowe smartfony.

  • OPPO A17K z MediaTekiem na pokładzie
  • możliwy podwójny aparat główny
  • raczej zabraknie tutaj szybkiego ładowania

OPPO A17K

OPPO A17K będzie należał do klasy budżetowej j urządzeń. Niestety nie będzie obsługiwał sieci 5G. Z najnowszych informacji można wnioskować, że będzie zasilany MediaTekiem, ale na razie nie wiadomo jakim konkretnie modelem. Można spodziewać się natomiast 4 GB pamięci RAM i 64 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci.

Nie wiadomo nic na temat ekranu smartfona. Poprzednik wyposażony był w panel o przekątnej 6,5 cala i obsługiwał rozdzielczość HD+. Miejmy nadzieję, że w najnowszym modelu znajdzie się już rozdzielczość na poziomie Full HD+. Natomiast niemal na pewno zobaczymy standardowe odświeżanie 60 Hz.

OPPO A17K być może pokusi się o podwójny aparat główny. Poprzednik miał tylko jedno „oczko”. Obstawiamy, że może to być jednostka 48 Mpix w przypadku aparatu głównego. Dodatkowo zapewne znajdzie się jednostka do pomiaru głębi ostrości o matrycy 2 Mpix. Na froncie zaś powinna znaleźć się kamerka do zdjęć selfie 5 Mpix.

Przy tego typu specyfikacji, smartfon powinien długo wytrzymać na jednym ładowaniu. Tym bardziej, że możliwe iż pojawi się tutaj większą bateria niż u poprzednika. Nie było by wielkim zaskoczeniem, gdyby ogniwo posiadało pojemność 4500 mAh. Natomiast nie ma co spodziewać się szybkiego ładowania.

OPPO A17K powinien zadebiutować w najbliższych tygodniach. Nieznana jest jego cena, ale poprzednik wyceniany jest na 139 dolarów, więc nowy model nie powinien specjalnie od tego odbiegać.

Zobacz również: TOP 5 telefonów OPPO na sierpień 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: