Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OnePlus zapowiada pierwszego składanego smartfona

OPPO Find N2 premiera

Chiński OnePlus zapowiada pierwszego składanego smartfona. Firma macierzysta OnePlusa, a więc OPPO, oferuje już kilka takich modeli z serii Find N. Teraz przyszła pora na OnePlusa. Co wiadomo?

  • OnePlus zapowiedział pierwszego składanego smartfona
  • będzie on otwierany niczym książka
  • premiera – III kwartał bieżącego roku

Pierwszy składany OnePlus!

Pierwszy składany OnePlus w historii firmy z elastycznym ekranem ma pojawić się w III kwartale bieżącego roku. Smartfon został zapowiedziany na targach MWC 2023, które odbywają się w Barcelonie.

Komentarz Kinder Liu, prezesa i dyrektora operacyjnego OnePlus (wolne tłumaczenie):

Nasz pierwszy składany telefon będzie charakteryzował się szybkim i płynnym działaniem. Musi to być flagowy telefon, który nie osiada ze względu na swoją składaną formę, pod względem wzornictwa przemysłowego, technologii mechanicznej i innych aspektów. Chcemy wprowadzić na rynek urządzenie, które ma być na najwyższym poziomie na dzisiejszym składanym rynku.

Wiemy, że będzie on otwierany w formie książki, nie będzie to więc smartfon przypominający swoim działaniem klasyczne telefony komórkowe z klapką. Będzie więc b. podobnej budowy do np. OPPO Find N2 z końca ubiegłego roku.

Czekamy na premierę pierwszego składanego OnePlusa!

Zobacz również: Składany telefon – 5 polecanych modeli w 2023 roku

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów