Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OnePlus Nord prezentuje specyfikację. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie zobaczymy trzecią już generację tego smartfona. Z dostępnych informacji wynika, że będzie to kolejna ewolucja modelu i raczej większych fajerwerków nie mamy co się spodziewać. Nie znaczy to jednak, że nic się nie zmieni.

  • OnePlus Nord 3 będzie miał na pokładzie bardzo wydajnego MediaTeka
  • smartfon będzie obsługiwał również sieci 5G
  •  OnePlus Nord 3 będzie się mógł pochwalić superszybkim ładowaniem

OnePlus Nord 3

Wszystko wskazuje na to, ze OnePlus Nord 3 w dalszym ciągu będzie korzystał z procesorów MediaTeka. Tym razem ma to być MediaTek Dimensity 8100. Zatem mocy urządzeniu nie powinno zabraknąć. Tym bardziej, że znajdzie się tutaj do 12 GB pamięci RAM w technologii UFS 3.1. Na pliki zaś przeznaczane będzie 256 GB przestrzeni dyskowej. Smartfon będzie oczywiście obsługiwał sieci 5G.

OnePlus Nord 3 zaoferuje ekran wykonany w technologii AMOLED. Będzie on miał przekątną 6,7 cala i będzie obsługiwał rozdzielczość Full HD+. Nie zabraknie również szybkiego odświeżania na poziomie 120 Hz. W centralnej górnej części panelu znajdzie się dziurka na kamerkę do selfie.

W przypadku aparatu głównego nie będzie jakiejś wielkiej rewolucji. Znajdzie się tutaj potrójna jednostka. Podstawowy aparat otrzyma matrycę 50 Mpix. Oprócz tego do dyspozycji będzie aparat ultraszerokokątny o matrycy 8 Mpix oraz „oczko” o matrycy 2 Mpix. Na froncie znajdzie się aparat do selfie o matrycy 16 Mpix.

O ile pojemność baterii OnePlus raczej się nie zmieni i wyniesie 4500 mAh. O tyle szybkie ładowanie na poziomie 150 W, które ma się tutaj pojawić robi już spore wrażenie. Czy tak będzie? Zobaczymy. Natomiast znajdzie się tutaj czytnik linii papilarnych w ekranie, a smartfon będzie pracował pod kontrolą Androida 12 z autorską nakładką.

Na razie nieznana jest cena OnePlus Nord 3. Spekuluje się natomiast, że może się on pojawić w sprzedaży pod koniec maja lub na początku czerwca. Zapewne model ten pojawi się również w Europie, gdyż cieszy się tutaj niezłą popularnością.

Zobacz również: OnePlus Nord CE 2 5G w Polsce! Można go już zamawiać

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów