Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Znamy datę premiery OnePlus Ace. Kolejny model o niezłych parametrach

Oneplus Ace

Znamy datę premiery OnePlus Ace. Wiele wskazuje na to, że będzie to kolejny model chińskiej marki o podobnych parametrach, co nie znaczy że słabych. Smartfon może natomiast wyróżnić się między innymi bardzo szybkim ładowaniem. Poza tym nie będzie specjalnie odbiegał od innych tego typu urządzeń.

  • OnePlus Ace już niebawem zostanie zaprezentowany
  • na pokładzie zostanie zastosowany wydajny MediaTek
  • OnePlus Ace będzie miał bardzo szybkie ładowanie kablowe

OnePlus Ace

Wedle najnowszych przecieków OnePlus Ace będzie pracował pod kontrolą MediaTeka Dimensity 8100. To kolejny model tej marki, w którym będzie można znaleźć procesor MediaTeka. Będzie on współpracował prawdopodobnie z maksymalnie 12 GB pamięci RAM. Nie wiadomo natomiast ile przestrzeni dyskowej będzie dostępne na pliki. Smartfon natomiast niemal na pewno będzie obsługiwał sieci 5G.

Niewiele wiadomo natomiast na temat ekranu tego modelu. Prawdopodobnie będzie on wykonany w technologii AMOLED i raczej będzie obsługiwał rozdzielczość Full HD+. Powinna tutaj także znaleźć się wyższa częstotliwość odświeżania, gdyż jest to już standard. Można przypuszczać, że będzie to 120 Hz.

W przypadku aparatu głównego można liczyć, że OnePlus Ace będzie miał potrójną jednostkę. Na ten moment można spodziewać się aparatu podstawowego z matrycą 50 Mpix. Oprócz tego powinien znaleźć się aparat ultraszerokokątny 8 Mpix oraz „oczko” dedykowane zdjęciom makro.

Ciekawie prezentuje się kwestia baterii. O ile pojemność 4500 mAh to norma, o tyle szybkość ładowania kablowego na poziomie 160 W jest już zdecydowanie poza normą i na plus. Niestety smartfon nie będzie miał ani klasycznego złącza słuchawkowego, ani charakterystycznego dla większości OnePlusów mechanicznego suwaka zmiany trybów.

Znana jest za to data premiery OnePlus Ace. Będzie ona miała oficjalnie miejsce już niebawem, bo 21 kwietnia. Oczywiście w Chinach. Na ten moment nie ma informacji na temat ceny, ani ewentualnej dostępności w Europie.

Zobacz również: Debiut OnePlus Nord CE 2 Lite i 10R jeszcze w kwietniu. I nie tylko ich

Źródło: 91mobiles.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: