Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Pomimo, że do debiutu kolejnej generacji niegdysiejszego „zabójcy flagowców” zostało jeszcze sporo czasu, pojawiają się coraz to nowsze informacje na ten temat. Poznaliśmy między innymi bardziej sprecyzowaną datę ewentualnego debiutu oraz kwestie techniczne dotyczące ekranu.

Nowy OnePlus w maju 2020?

Wszystko wskazuje na to, że premiera będzie miała miejsce w drugim kwartale 2020 roku, a konkretnie w maju. W tym miesiącu powinien pojawić się zarówno OnePlus 8, jak i jego wersja Pro. Nie wiadomo natomiast gdzie i czy oba pojawią się w tym samym momencie.

Przykładowa oferta z OnePlus 7:

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną, to ekran będzie wykonany w technologii AMOLED i będzie posiadał przekątną 6,5 cala oraz 6,65 cala w przypadku wersji Pro. Prawdopodobnie oba warianty będą bez wcięcia w postaci łezki, ale z dziurką w ekranie w lewym górnym rogu. Oczywiście oba będą obsługiwały czytnik linii papilarnych zatopiony w ekranie. OnePlus 8 prawdopodobnie będzie obsługiwał rozdzielczość Full HD+, podczas gdy w modelu Pro zostanie zastosowana rozdzielczość QHD+. Oba wyświetlacze mają być wyposażone w odświeżanie obrazu na poziomie 90 Hz.

OnePlus 8 Pro

Zarówno OnePlus 8, jak i wersja Pro będzie miała zaimplementowany podobnie wyglądający układ aparatów. W tym wypadku będą one rozmieszczone pionowo na środku tylnej obudowy. Podstawowy model wyposażony zostanie w potrójny obiektyw zaś wersja Pro otrzyma dodatkowy, czwarty czujnik. Nie posiadamy informacji na ten moment na temat ich konfiguracji.

OnePlus 8, co nie jest wielkim zaskoczeniem, będzie pracował pod kontrolą Snapdragona 865 i będzie posiadał maksymalnie 12 GB pamięci RAM oraz 256 GB przestrzeni na pliki. Wydaje się, że wersja Pro może otrzymać maksymalnie 512 GB przestrzeni dyskowej. Być może będą to pierwsze smartfony od OnePlusa, które będą wyposażone w ładowanie bezprzewodowe, ale jest to bardzo niepewna informacja.

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów