Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Znamy specyfikację OnePlus 11R. Jest moc

OnePlus 10R

Od jakiegoś czasu pojawiają się informacje na temat nadchodzącej serii OnePlus 11. Wcześniej ujawnione zostały wstępne specyfikacje modelu Pro. Teraz pojawiły się szczegóły dotyczące modelu 11R. Zapowiada się całkiem ciekawe i mocne urządzenie. Co istotne, prawdopodobnie nie będziemy musieli na te modele przesadnie długo czekać. Poprzednia generacja została pokazana na początku tego roku. Jednak być może wariant z jedenastką w nazwie pojawi się wcześniej.

  • OnePlus 11R będzie pracował pod kontrolą flagowego Snapdragona
  • nieźle będzie prezentował się aparat
  • znajdziemy tutaj bardzo szybkie ładowanie, choć wolniejsze niż w poprzednim modelu

OnePlus 11R

OnePlus 11R według najnowszych informacji będzie pracował pod kontrolą Snapdragona 8+ Gen 1. Smartfon prawdopodobnie będzie występował w dwóch wersjach z 8 i 16 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczone będzie 128 lub 256 GB przestrzeni dyskowej. Nie wiadomo natomiast, czy będzie można ją rozszerzyć o zewnętrzną kartę pamięci. Smartfon oczywiście będzie obsługiwał sieci 5G.

Smartfon otrzyma ekran o przekątnej 6,7 cala wykonany w technologii AMOLED. Będzie on obsługiwał rozdzielczość Full HD+ i częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz. Nie powinno tutaj również zabraknąć obsługi standardów HDR10+. Zapewne znajdzie się także czytnik linii papilarnych zaimplementowany pod ekranem.

OnePlus 11R będzie miał do zaoferowania potrójny aparat główny. Podstawowa jednostka otrzyma matrycę 50 Mpix. Prawdopodobnie znajdzie się tutaj także optyczna stabilizacja obrazu. Oprócz tego do dyspozycji będzie aparat uktraszerokokątny o matrycy 8 Mpix. Całość uzupełni „oczko” dedykowane zdjęciom makro 2 Mpix. Na froncie zobaczymy aparat do zdjęć selfie o matrycy 16 Mpix.

W smartfonie będzie zastosowana bateria o pojemności 5000 mAh. Będzie ona obsługiwała szybkie ładowanie na poziomie 100 W. Zapewne znajdzie się tutaj również Android 12 z autorską nakładką.

Na razie nie jest znana dokładna data premiery. Nie wiemy także, jaka będzie cena OnePlus 11R. Smartfon powinien też pojawić się na europejskim rynku.

Zobacz również: TOP 5 telefonów OnePlus na wrzesień 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów