Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Okazje Orange Światłowód. Z której oferty warto teraz skorzystać?

Okazje Orange Światłowód

Orange Światłowód to jedna z najlepszych tego typu ofert na rynku. Pomarańczowy operator oferuje kilka wariantów łącza światłowodowego, obecnie na jeszcze lepszych warunkach. Ile zapłacisz w Orange i co dostaniesz w zamian?

Okazje Orange Światłowód

Orange dysponuje 3 wariantami prędkości swojego nowoczesnego łącza światłowodowego: do 300 Mb/s, do 600 Mb/s i wreszcie aż do 1 Gb/s. Co więcej, operator udostępnia je w umowie na czas nieokreślony (bezterminowo) oraz w wariancie na 24 miesiące. W sumie do wyboru masz więc 6 opcji, ponieważ za bezterminowe umowy zapłacisz o 10 zł więcej, niż za ich dwuletnie odpowiedniki. Wybór może nie jest największy, ale za to konkretny i przemyślany.

Co teraz zyskasz w Orange Światłowód?

Orange Światłowód do 300 Mb/s – do podstawowych czynności

Zacznijmy od najtańszej oferty z prędkością pobierania i wysyłania odpowiednio do 300 i 50 Mb/s. W umowie na 24 miesiące będziesz płacić za Internet tylko 59,99 zł. Do pierwszej faktury dopłacisz jednorazowy koszt aktywacji w wysokości 49,99 zł, a miesięcznie – do abonamentu – jedyne 3,99 zł za wypożyczenie modemu Funbox 6. Możesz też wybrać inteligentny wzmacniacz Smartbox Wi-Fi 6 w promocji za 14,99 zł. A to nie jedyna promocja w Orange Światłowód do 300Mb/s, operator bowiem oferuje także:

  • 2 miesiące za 0 zł – tylko online w umowie na 24 miesiące,
  • 1 miesiąc za 0 zł – w umowie bezterminowej,
  • zaoszczędzisz teraz Orange Światłowód 300 Mb/s do 119,98 zł.

Orange Światłowód do 600 Mb/s – do oglądania wideo

Pośrednia oferta Orange Światłowód zapewnia nawet dwukrotnie szybsze łącze – download i upload wynosi do 600 oraz 50 Mb/s. Tutaj podobnie dwuletnia umowa jest o 10 zł tańsza miesięcznie od wariantu bezterminowego (odpowiednio 69,99 i 79,99 zł na miesiąc). Bez zmian pozostaje także jednorazowa opłata aktywacyjna 49,99 zł i wypożyczenie modemu Funbox 6 w cenie zaledwie 3,99 zł miesięcznie. Możesz wybrać także Smartbox Wi-Fi 6 w tej samej cenie, co w tańszym światłowodzie od Orange. A ile możesz zaoszczędzić w tym przypadku? Orange proponuje:

  • 2 miesiące za 0 zł – tylko online w umowie na 24 miesiące,
  • 1 miesiąc za 0 zł – w umowie bezterminowej,
  • zaoszczędzisz teraz Orange Światłowód 600 Mb/s do 139,98 zł.

Orange Światłowód do 1 Gb/s – do gamingu

Topowy abonament Orange Światłowód może pochwalić się prędkościami aż do 1 Gb/s (download) i do 300 Mb/s (upload). Warto zauważyć, że prędkość wysyłania jest taka, jak prędkość pobierania w najtańszym światłowodzie tego operatora! Co ważne, wydawać by się mogło, że ceny ofert Orange Światłowód do 1 Gb/s będą wysokie, tymczasem są niższe od konkurencyjnych ofert Netii czy UPC. W zależności od czasu trwania umowy, ten internet będzie Cię kosztował 79,99 lub 89,99 zł miesięcznie odpowiednio dla opcji na 24 miesiące i umowy na czas nieokreślony. Opłaty za aktywację i wypożyczenie modemu/wzmacniacza są takie same jak w przypadku wcześniejszych ofert. Wartość przyznanego rabatu jest tu jeszcze większa z racji wyższego abonamentu. Dodatkowo w tej opcji możesz skorzystać z:

  • 2 miesiące za 0 zł – tylko online w umowie na 24 miesiące,
  • 1 miesiąc za 0 zł – w umowie bezterminowej,
  • zaoszczędzisz teraz Orange Światłowód 1 Gb/s do 159,98 zł.

Jak widzisz, wybierając teraz online Orange Światłowód zyskujesz nie tylko szybkie i stabilne łącze internetowe, ale możesz też liczyć na dodatkowe zniżki. Skorzystaj z okazji operatora już teraz! Najwięcej zyskasz na topowym pakiecie – tu w skali całej umowy możesz zaoszczędzić nawet niemal 160 zł. To znakomity Internet dla graczy komputerowych, którzy potrzebują szybkiego i stabilnego łącza, a także niskiego PING-u. Niemniej także wolniejsze opcje światłowodu od Orange są godne polecenia, choćby do bardziej „standardowego” codziennego zastosowania, takiego np. jak praca biurowa.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu stacjonarnego

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów