Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Koniec z przyciskiem Touch ID w nowym iPhonie SE? Ma być podobny do innego modelu

nowy iPhone SE

Wygląda na to, że Apple skończy z przyciskiem Touch ID w nowym iPhonie SE. Amerykanie w końcu stwierdzili, że kolejna generacja modelu SE musi wyglądać bardziej współcześnie. Ten termin u Apple’a jest dość płynny, gdyż nowy model ma przypominać iPhone’a z… 2018 roku.

  • nowy iPhone SE ma stracić przycisk Touch ID
  • podobno ma wyglądać jak iPhone XR z końca 2018 r.
  • spodziewana premiera – początek 2024 r.

Nowy iPhone SE jak iPhone XR?

Biorąc pod uwagę możliwą datę premiery najnowszego iPhone’a SE, będzie to stylistyka sprzed 5, może nawet 6 lat! Obecna generacja, iPhone SE 2022, została wydana na początku bieżącego roku, 2 lata po premierze iPhone’a SE 2020. Można więc spodziewać się jego następcy dopiero w pierwszej połowie 2024 roku.

A ten ma ponoć wyglądać identycznie jak iPhone XR z IV kwartału 2018 – ma więc bazować na niemal 6-letnim projekcie. Oczywiście jeżeli chodzi o podzespoły, to należy spodziewać się m.in. najnowszego procesora Bionic i systemu iOS. Mimo wszystko brzmi to jak kolejny odświeżany kotlet amerykańskiego producenta.

Kolejne przecieki dotyczą już znacznie mniej odległego modelu, bo iPhone’a 14 Pro, który zadebiutuje już za tydzień. Ma on podobno otrzymać nowy aparat ultraszerokokątny o rozmiarze piksela 1,4 μm (1,0 μm w iPhonie 13 Pro). Według tych samych źródeł, sensor ma być dostarczany przez japońskiego Sony, za moduł aparatu odpowiedzialny jest zaś LG Innotek.

Zobacz również: Ponad 80% ekranów iPhone 14 od Samsunga. Dramat BOE

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: