Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowa oferta nju na kartę za maksymalnie 1,20 zł dziennie

Submarka Orange, nju mobile, wprowadziła do swojej oferty na kartę nową taryfę. Różni się ona od pozostałych, gdyż opłata nie jest pobierana z góry za miesiąc, lecz za 1 dzień. I to tylko wtedy, gdy korzystamy z telefonu. Jeżeli tak, koszt dzienny nie przekroczy 1,20 zł. Za nieaktywne dni nie są pobierane żadne opłaty.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty na kartę

nju za 1,20 zł na dzień

Wykonywanie połączeń telefonicznych, wysyłanie wiadomości tekstowych czy korzystanie z Internetu jest płatne, ale tylko do limitu 1,20 zł - kolejne minuty czy SMS-y są już bezpłatne. W praktyce, wysłanie na dzień 14 SMS-ów (9 groszy za każdą wiadomość) czy 100, 500, 1000 itd. będzie nas kosztować tyle samo, a więc 1,20 zł.

Starter nju na kartę:

Po przekroczeniu limitu 1,20 zł mamy do dyspozycji na każdy dzień:

  • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci w kraju i UE
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w kraju i UE
  • 250 MB w kraju
  • 70 MB w roamingu UE

Pakiet internetowy 250 MB na dzień możemy zwiększyć uruchamiając usługę „Im więcej, tym lepiej”. Dzięki niej po 2 latach stażu będziemy mieli do dyspozycji 750 MB dziennie. Po przekroczeniu limitu dziennego MB włącza się lejek 64 kb/s. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Omawiana oferta na kartę nju mobile (jednorazowy koszt aktywacyjny wynosi 6 zł) bardzo przypomina pakiet T-Mobile za 1 zł na dzień, a który zadebiutował na rynku początkiem 2017 roku. Łatwo policzyć, że częste korzystanie z telefonu będzie nas kosztowało miesięcznie (w zależności od ilości dni w miesiącu) od 33,60 do 37,20 zł. Osoby te znajdą więc atrakcyjniejszą ofertę w tańszych pakietach bez limitu, ale użytkownicy rzadko korzystający z telefonu powinni zwrócić uwagę na nowość nju.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów