Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Sieć nju mobile obsługuje milion klientów. Submarka operatora Orange doskonale radzi sobie na rynku, oferując m.in. bardzo dobre warunki umowy, niskie ceny i bezterminową umowę.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

>>> nju mobile bez limitu za 29 zł <<<


Submarka Orange została założona w kwietniu 2013 roku. 70% klientów nju mobile posiada ofertę na abonament, 40% z kolei ma przynajmniej 2 lub więcej numerów. Statystyczny użytkownik operatora ma 31-45 lat i mieszka w dużym mieście.

Komentarz Mariusza Gacy, wiceprezesa Zarządu ds. rynku konsumenckiego Orange Polska:

Gdy ponad 6 lat temu uruchamialiśmy nju mobile zaproponowaliśmy klientom coś zupełnie nowego. Prostą i tanią ofertę bez limitów i długoterminowej umowy. To była rewolucja na rynku. Klienci docenili takie podejście i są z nami, bo tego chcą, a za staż dostają coraz większy pakiet gigabajtów do wykorzystania. Dziś najlepiej widać jak dobrze ten pomysł się sprawdził, bo już milion osób korzysta z nju mobile.


>>> nju mobile 40 GB za 29 zł <<<


Oferty nju plasują się w ścisłej czołówce naszych miesięcznych rankingów ofert GSM.

Z okazji przekroczenia 1 miliona klientów, nju mobile przygotował specjalne bonusy. Będziemy o nich pisać w naszym dziale Promocje.

Źródło: Orange.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów