Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

5 najtańszych ofert komórkowych z 2 kartami SIM – styczeń 2023 rok

nju mobile dla par

Która oferta duet jest najtańsza, a przez to najlepsza? Który operator GSM oferuje najlepsze warunki w najlepszej cenie? Nie musisz szukać i porównywać na nieraz nieczytelnych stronach operatorów – wszystko sprawdzisz w naszym rankingu najlepszych ofert duet!

Artykuł sponsorowany.

Abonament rodzinny dla 2 osób

Oferty z wieloma kartami SIM (numerami) na jednym rachunku są bardzo opłacalne! Zazwyczaj sieci komórkowe obniżają ceny kolejnych kart SIM. Dostajesz takie same warunki umowy co w ofercie indywidualnej – czyli z 1 kartą SIM – ale w lepszej cenie. Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?

Oferty rodzinne z 3 kartami SIM

Założenia naszego porównania:

 • oferty głosowe z 2 kartami SIM
 • najlepiej brak długoterminowej umowy (umowa na ile chcesz miesięcy)
 • nielimitowane minuty, SMS-y, MMS-y i spory transfer >20 GB

Którzy operatorzy GSM zapewniają najlepsze warunki umowy w oparciu o wyżej wymienione założenia?


nju mobile

Numer podstawowy nju mobile dla par:

W sieci nju mobile dostaniesz świetny abonament z umową na czas nieokreślony (umowa bezterminowa – od Ciebie zależy, jak długo będziesz korzystał z usług operatora) w korzystnej cenie. Ta wynosi 29 zł miesięcznie, a do numeru głównego możesz dokupić kolejny ze sporym rabatem. Za drugą kartę SIM zapłacisz nie 29, lecz tylko 9 zł! Miesięczny rabat w nju duet wynosi aż -20 zł. Jakby tego było mało, nju mobile zapewnia nielimitowane rozmowy, wiadomości tekstowe SMS/MMS (także w roamingu UE) oraz naprawdę spory transfer 5G.

 • Pierwszy numer – 29 zł
 • Drugi numer – 9 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 38 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 20 zł

Na temat transferu 5G w nju warto powiedzieć coś więcej. Początkowo operator zapewnia 20 GB współdzielonej paczki danych dla 2 osób, ale ta rośnie wraz ze stażem w sieci. Po 6 miesiącach transfer wrasta z bazowych 20 do 40 GB, po 12 miesiącach do 50 GB, a po 2 latach aż do 60 gigabajtów! Cena nju duet pozostaje bez zmian i wynosi wciąż 29+9 zł miesięcznie.


Plush

Numer podstawowy Plush dla par:

W Plushu także znajdziesz rabat dla dwojga. Ten operator obniża ceny obu numerów, ale łączny rabat jest niższy niż w nju mobile. Plush daje bowiem rabat -5 zł na kartę SIM, a więc w sumie -10 zł miesięcznie za 2 numery – zamiast 50 zł zapłacisz za nie 40 zł na miesiąc. W tej cenie dostaniesz nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci (w tym w roamingu UE) oraz darmowe social media. A to nie wszystko.

 • Pierwszy numer – 20 zł
 • Drugi numer – 20 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 40 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 10 zł

Plush Duet zapewnia na początek 15 GB dla każdej osoby, ale i tu znajdziesz premię za staż. Transfer rośnie w promocji z 15 do 20 GB dla każdej osoby. Znakomita oferta duet – choć trochę droższa od nju mobile – z umową na czas nieokreślony.


Premium Mobile

Numer podstawowy Premium Mobile dla par:

Ofertą duet może też pochwalić się Premium Mobile, a więc rodzimy operator wirtualny. Przydzielany rabat dla dwojga jest tu jednak niższy i wynosi -5 zł na miesiąc. Tyle dokładnie zaoszczędzisz w przypadku połączenia 2 indywidualnych abonamentów Freedom 2 – pierwsza karta SIM kosztuje standardowo 24,70 zł, druga z kolei 19,70 zł.

 • Pierwszy numer – 24,70 zł
 • Drugi numer – 19,70 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 44,40 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 5 zł

Premium Mobile zapewnia nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich, ale tylko w Polsce – nie ma tu w pełni darmowego roamingu UE (RLAH), którego ma nju czy Plush. Ma w zamian bardzo duży transfer danych wynoszący aż 30 GB na osobę. I to od samego początku! Umowa bezterminowa.


Virgin Mobile

Numer podstawowy Virgin Mobile dla par:

Bardzo duży upust dla dwojga ma Virgin Mobile, choć nie oznacza to, że jego oferta duet jest finalnie najtańsza. Pierwszy numer kosztuje tu standardowe 30 zł, a drugi (i kolejne) są przecenione o aż -50%! Dzięki temu za 2 karty SIM zapłacisz nie 60, lecz tylko 45 zł. Co dostaniesz w zamian?

 • Pierwszy numer – 30 zł
 • Drugi numer – 15 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 45 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 15 zł

Przede wszystkim spory transfer internetowy o wielkości aż 40 GB na osobę! Ale nie tylko – Virgin obiecuje nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe, także w ramach roamingu UE. Niestety nie ma tu umowy na ile chcesz, lecz na tradycyjne 24 miesiące.


lajt mobile

Numer podstawowy lajt mobile dla par:

Kolejny wirtualny operator z Polski w naszym rankingu ofert duet – lajt mobile. Jego pakiet lajtDUET Nr 1 zapewnia połączenia głosowe i tekstowe bez limitów w kraju, ale nie w roamingu UE (nie ma tu całkowicie darmowego roamingu). Wielu jednak ucieszy się z bardzo dużego transferu wynoszącego aż 60 gigabajtów na osobę!

 • Pierwszy numer – 29,99 zł
 • Drugi numer – 24,99 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 54,98 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 5 zł

Identycznie jak w Premium Mobile, także lajt mobile oferuje rabat w wysokości -5 zł. O tyle tańsza jest druga karta w jego pakiecie duet. Kolejna zaleta to umowa na czas nieokreślony.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.2/5 - (6 votes)
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

a co Pan sądzi o ofercie OTVARTA? 18zł miesięcznie plus 21GB internetu…

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów