Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

5 najtańszych ofert komórkowych z 2 kartami SIM – listopad 2024

avatar
3
nju mobile duet

Poszukujesz abonamentu dla dwojga? Który operator komórkowy oferuje najlepszą cenę dla par? Który duet będzie najtańszy? Oto najlepsze i najtańsze naszym zdaniem pakiety z 2 kartami SIM, gdzie dostaniesz nie tylko idealne warunki umowy, ale i całkiem spory rabat!

Abonament rodzinny dla 2 osób

Im więcej kart SIM, tym zazwyczaj taniej. Jednak już od dwóch numerów telefonu, możesz liczyć na całkiem spore rabaty. Operatorzy doceniają większe przywiązanie do sieci i obniżają zwykle ceny na kolejne numery. Otrzymujesz więc jedną fakturę na kilka osób, w dodatku ze sporym rabatem. Praktycznie, tanio i wygodnie!

Oferty rodzinne z 3 kartami SIM

Założenia naszego porównania:

 • oferty głosowe z 2 kartami SIM
 • najlepiej brak długoterminowej umowy (umowa na ile chcesz miesięcy)
 • nielimitowane minuty, SMS-y, MMS-y i spory transfer >20 GB

Sprawdźmy zatem, którzy operatorzy komórkowi mogą zapewnić najlepsze warunki umowy w oparciu o nasze założenia?


nju mobile

Sieć nju mobile ma do zaproponowania ofertę dla pary po 19 zł na osobę. Jak to działa? Wystarczy kupić numer główny za 29 zł i dokupić drugi numer za 9 zł. Łączny koszt dwóch numerów wynosi 38 zł. Umowa jest na czas nieokreślony – wypowiadasz kiedy chcesz. Ponadto w abonamencie są nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich (także w roamingu UE!) i ciekawy pakiet GB, który wraz ze stażem w sieci powiększa się bez dodatkowych kosztów!

 • Pierwszy numer – 29 zł
 • Drugi numer – 9 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 38 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 20 zł

GB w nju są współdzielone na dwa numery. W pierwszych miesiącach Operator oferuje 20 GB miesięcznie, po pół roku 40 GB, po roku 50 GB i 60 GB po 2 latach! Ceny pozostają bez zmian i wynoszą 29+9 zł miesięcznie za dwa numery. Nju mobile oferuje 5G!


Plush

Plush w ofercie duet proponuje obniżkę ceny na każdy numer. W tym wypadku jest to kwota niższa o 5 zł. Łączny rabat miesięczny wynosi więc 10 zł – za 2 karty SIM zapłacisz nie 50, lecz 40 zł na miesiąc. Otrzymujesz tutaj umowę na czas nieokreślony, 15 GB na start (w premii do 20 GB na osobę), a także rozmowy głosowe i tekstowe bez limitu, także w ramach roamingu UE (RLAH).

 • Pierwszy numer – 20 zł
 • Drugi numer – 20 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 40 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 10 zł

Za 40 zł za duet w Plushu otrzymasz dodatkowo bezpłatne aplikacje internetowe, a więc social media. W tym wypadku operator nie będzie pobierał transferu za korzystanie z wybranych aplikacji, takich jak np. Facebook. Umowę podpisujesz oczywiście bezterminowo.


Premium Mobile

Premium Mobile to kolejna wirtualna sieć komórkowa, która także obniża ceny w swoim duecie. W tym wypadku mówimy jednak o kwocie 5 zł miesięcznie. Tyle wynosi rabat po połączeniu 2 indywidualnych abonamentów Freedom2. Pierwszy numer kosztuje standardowe 24,70 zł, drugi jest obniżony do zaledwie 19,70 zł. W skali miesiąca łączna wysokość rachunków jest tu niska.

 • Pierwszy numer – 24,70 zł
 • Drugi numer – 19,70 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 44,40 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 5 zł

Premium Mobile możesz liczyć w swoim abonamencie dla dwojga na nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe (SMS/MMS) do wszystkich sieci w Polsce. Niestety warunki te nie obwiązują w  ramach roamingu UE. Poza tym dostaniesz 30 GB transferu na każdą kartę SIM i umowę bezterminową, a więc możesz zrezygnować w każdym momencie.


Virgin Mobile

W Virgin Mobile możesz liczyć na spore rabaty jeśli zdecydujesz się na duet! Podstawowa i główna karta SIM kosztuje tu 30 zł, natomiast na kolejne numery (maksymalnie do 5 kart łącznie) są tańsze aż o 50%! Jeżeli zdecydujesz się na 2 numery zapłacisz łącznie 45 zł zamiast 60 zł. To całkiem spory rabat jak na dwa numery.

 • Pierwszy numer – 30 zł
 • Drugi numer – 15 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 45 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 15 zł

W Virgin oprócz sporych oszczędności, otrzymasz także nielimitowane usługi głosowe i tekstowe również w roamingu UE, a także aż 60 GB transferu na kartę SIM. W tym wszystkim jest jedno „ale” – niestety nie ma tu umowy bezterminowej – trwa ona standardowe 24 miesiące. Dla jednych to nie problem, dla innych przekreśla tą ofertę zupełnie. Ty decydujesz!


lajt mobile

To kolejny wirtualny operator w naszym zestawieniu. Sieć lajt mobile oferuje pakiet lajtDUET Nr 1 składający się z 2 indywidualnych abonamentów Numer 1. Otrzymujesz tutaj nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS w Polsce. Niestety brak tutaj darmowego roamingu UE. W zamian jednak zyskasz aż 60 GB Internetu na osobę!

 • Pierwszy numer – 29,99 zł
 • Drugi numer – 24,99 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 54,98 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 5 zł

A czy to się opłaca? W lajt mobile numer podstawowy kosztuje 29,99 zł miesięcznie, drugi zaś tańszy i kosztuje o 5 zł mniej. Oszczędności w skali miesiąca są więc takie same, jak we wspomnianym wcześniej Premium Mobile, jednak łączna suma rachunków jest nieco wyższa. Na szczęście umowa jest bezterminowa, a więc nie musisz martwić się o długotrwałe zobowiązanie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY
star ocena
5/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia politolog. Przez wiele lat związany z branżą telekomunikacyjną. Pasjonat nowych technologii, fotografii i rowerów.

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Czemu nie ma oferty play rodzina? Za 50 mamy dea numery no limit i net tez bez limitu (lejek 1MB po 20gb). Chyba każdy normalny by wolal play niż jakiś śmieciowych operatorów jednak.

Nju to nie jest żaden śmieciowy operator, submarka ORANGE, jestem u nich od lat . Obecnie za 39 zł mam wszystko bez limitu , 5g, 120 GB internetu.

Virgin Mobile to Play tylko bez ozdobników i rzekomo bezpłatnych usług dodatkowych do abonamentu.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: