Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Parę tygodni temu sieć obiegła informacja o chęci reaktywacji kultowego telefonu Nokia 3310. Plany pojawiły się wraz z przejęciem firmy przez koncern HMD Global. Ostateczny wygląd poznaliśmy podczas trwających właśnie targów Mobile World Congress 2017 w Barcelonie. Jak wam się podoba nowe wcielenie pancernej słuchawki?


Najpopularniejsza oferta Orange. Sprawdź:


Oczy całego świata GSM są zwrócone w stronę Barcelony. Właśnie tam odbywają się targi MWC 2017, podczas których producenci prezentują swoje najnowsze produkty. Jedną z firm jest Nokia. Koncern powrócił do świata żywych i zapowiedział cztery nowe urządzenia. Finowie wypuszczą Nokię 3, Nokię 5, Nokię 6 oraz… odświeżoną wersję swojego flagowego, uznawanego za kultowy telefonu – 3310. Oto jak prezentuje się ten feature phone:

Nokia 3310 zostanie wyposażona w 2,4 calowy ekran QVGA, aparat o rozdzielczości 2 Mpix i 16 mb wbudowanej pamięci na dane, którą można rozszerzyć do 32 GB za pomocą karty MicroSD. Parametry nie są zachwycające, jednak pamiętajmy, że jest to fajnie wyglądający gadżet za 49 euro, a nie pełnoprawny smartfon. Telefon będzie dostępny w czterech wersjach: czerwonej, niebieskiej, szarej i żółtej. Premiera w drugim kwartale tego roku.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów