Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Multimedia z bezterminowym abonamentem!

1

Multimedia wprowadza zmiany w swojej ofercie. Jego 3 standardowe abonamenty zmieniają nazwę, a w najtańszym z nich transfer rośnie z 2 do 5 GB. Największą nowością jest jednak całkowicie nowy pakiet abonamentu - i to z umową bezterminową!

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Multimedia 2 GB

Dotychczasowe oferty BIS nazywają się teraz No Limit. Podstawowa z nich za 14,99 zł zapewnia teraz nie 2, lecz 5 gigabajtów.

Co ciekawe, w tej samej cenie Multimedia oferuje również nowy pakiet No limit 2GB! Jest to abonament z umową na czas nieokreślony z nielimitowanymi minutami, SMS-ami i MMS-sami oraz - jak sama nazwa wskazuje - 2 GB.

Kolejną zmianą jest wprowadzenie tzw. „Bonusu Krajowego” na wzór sieci Lajt Mobile. W tym przypadku rabat za niekorzystanie z telefonu za granicą wynosi nie 20, lecz 10 zł.

Zasady „Bonusu Krajowego” w Multimedii:

W ramach promocji przydzielany jest specjalny upust w abonamencie tzw. „Bonus Krajowy” pod warunkiem, że klient w miesiącu poprzedzającym nie ma odnotowanego ruchu w roamingu (tzn. połączeń głosowych przychodzących i wychodzących, sms, mms i transmisji danych) na terytorium Unii Europejskiej, Islandii, Norwegii i Liechtensteinu.

Zasada jest prosta - jeżeli korzystasz z roamingu UE, to płacisz rachunki wyższe o 10 zł.

Nowy abonament Multimedii - a także pozostałe pakiety tego operatora - możecie obecnie zamówić na infolinii komórkomat.pl - szczegóły u naszych doradców!

Źródło: Multimedia.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Karol Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Karol
Gość
Karol

Pod względem oferty i tak wygrywa lajt bo maja niższe ceny abonamentu :)

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów