Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play24 – aktualizacja z dark mode

Play udostępnił aktualizację swojej mobilnej aplikacji Play24. Tym razem nowością jest wprowadzenie dark mode, a więc trybu ciemnego, tak pożądanego przez nasze oczy przy korzystaniu z telefonu w godzinach wieczornych. Update dostępny jest na smartfony z Androidem i iOS.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Tryb ciemny w Play24

O nowej aktualizacji poinformowano w piątek późnym popołudniem na oficjalnym blogu Play. Jak twierdzi operator, zmiany mogą być udostępniane stopniowo - warto więc co jakiś czas sprawdzać, czy aktualizacja jest już dostępna.

To kolejna nowość w mobilnej aplikacji fioletowego operatora, tym razem czysto wizualna i poprawiająca komfort użytkowania. Czy korzystacie z Play24? Czy jesteście z niej zadowoleni?

Zobacz również:

Źródło: blog Play.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów