Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Kolejna generacja Motoroli RAZR na horyzoncie. Ulepszona klapka

Razer-V3

Kolejna generacja Motoroli RAZR na horyzoncie. Wszystko wskazuje na to, że chiński koncern intensywnie pracuje nad kolejną generacją swojego składanego smartfona. Prace wyglądają na zaawansowane, gdyż w sieci pojawiły się prawdopodobne zdjęcia „na żywo” urządzenia. Zdradzają one między innymi nowy, przeprojektowany wygląd smartfona.

  • Motorola RAZR kolejnej generacji prawdopodobnie otrzyma topowy procesor  od Snapdragona
  • na razie nie wiadomo jakiej wielkości będzie ekran
  • Motorola RAZR poprawi swoje możliwości fotograficzne

Motorola RAZR

Aktualnie kolejna generacja Motoroli RAZR ukrywa się pod roboczą nazwą Maven. Jak ostatecznie będzie nazwane urządzenie, tego jeszcze nie wiadomo. Należy natomiast spodziewać się dobrej wydajności. Smartfon pozbawiony będzie także charakterystycznego podbródka i będzie bardziej kwadratowy.

Sercem Motoroli RAZR kolejnej generacji będzie procesor Snapdragon 8 gen 1. Mowa jest także o innym wariancie z bliżej nieokreślonym procesorem. Do dyspozycji użytkownika będzie także 8 lub 12 GB pamięci RAM oraz 256 GB lub 512 GB przestrzeni dyskowej w zależności od wybranego wariantu. Smartfon będzie oczywiście obsługiwał sieci 5G.

O samym ekranie wiadomo niewiele. Będzie to oczywiście jakiś rodzaj panelu OLED. Miejmy nadzieję że bez widocznych zagięć w miejscu zginania ekranu. Wydaje się, że przekątna na poziomie 6,8 cala w tym wypadku byłaby optymalna. W ekranie będzie zaimplementowany czytnik linii papilarnych.

Nieźle zapowiadają się aparaty. Wygląda na to, że znajdziemy tutaj potrójną jednostkę główną. Podstawowy aparat otrzyma matrycę 50 Mpix. Nie zabraknie tutaj również aparatu ultraszerokokatnego 13 Mpix. Całość uzupełni aparat dedykowany zdjęciom makro również o matrycy 13 Mpix. Na froncie zagości kamerka 32 Mpix.

Niestety nic nie wiadomo na temat baterii jaka zostanie zastosowana w nowej generacji Motoroli RAZR. Miejmy nadzieję że producent uwzględni jednak ewentualną sporą przekątna urządzenia i wrzuci tu ogniwo minimum 4500 mAh. Szybkie ładowanie jest tu niemal obowiązkowe.

Jeszcze za wcześnie jest na podawanie ewentualnych cen. Patrząc na parametry nie będzie ona za pewne niska. Motorola RAZR kolejnej generacji ma pojawić się na rynku chińskim na przełomie lipca i sierpnia. Nieco później, bez większych zmian ma pojawić się także na rynku globalnym.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Motorola na maj 2022

Źródło: 91mobiles.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia politolog. Przez wiele lat związany z branżą telekomunikacyjną. Pasjonat nowych technologii, fotografii i rowerów.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: