Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola X40 na horyzoncie. Co wiadomo?

Motorola X40

Motorola X40 pojawiła się na horyzoncie. Pojawia się na jej temat coraz więcej informacji. Będzie to kolejny flagowy smartfon tego producenta. Wiele wskazuje na to, że nie będziemy musieli długo na niego czekać. A przypomnijmy, że poprzednia generacja zadebiutowała już w grudniu zeszłego roku. Tutaj premiera może się odbyć nieco później.

  • Motorola X40 będzie pracowała pod kontrolą flagowego Snapdragona
  • nie zabraknie tutaj ciekawej konfiguracji aparatów
  • ekran będzie miął wyjątkową częstotliwość odświeżania

Motorola X40

Motorola X40 będzie prawdopodobnie pierwszym smartfonem tego producenta z flagowym procesorem Snapdragon 8 Gen 2. Wiele wskazuje na to, że zobaczymy tutaj warianty 8 i 12 GB pamięci RAM. Na pliki powinno być przeznaczone nie mniej niż 256 GB przestrzeni dyskowej. Smartfon będzie oczywiście obsługiwał sieci 5G.

W przypadku ekranu wiadomo stosunkowo niewiele. Nieznana jest jego przekątna, ale można spodziewać się minimum 6,6 cala. Będzie on wykonany w technologii OLED. Ciekawie natomiast zapowiada się częstotliwość odświeżania, która ma tutaj osiągnąć nawet 165 Hz. Smartfon będzie miał zapewne czytnik linii papilarnych zaimplementowany w ekranie.

Interesująco zapowiada się Motorola X40 w kwestii aparatu głównego. Zobaczymy tutaj potrójną jednostkę. Podstawowa kamerka otrzyma matrycę o rozdzielczości 50 Mpix. Zapewne znajdzie się tutaj także optyczna stabilizacja obrazu. Również aparat ultraszerokokątny otrzyma matrycę 50 Mpix, a dodatkowo będzie także pełnił aparatu do zdjęć makro. Całość zamknie teleobiektyw 12 Mpix.

Na ten moment nie wiadomo jaką baterię będzie miał nadchodzący flagowiec Motoroli. Możemy spodziewać się minimum 4500 mAh. Będzie za to można ją naładować z prędkością 68 W. Smartfon będzie pracował pod kontrola Androida 12 lub 13 z niewielkimi dodatkami od producenta.

Motorola X40 prawdopodobnie pojawi się w sprzedaży w okolicy marca 2023. Możliwe, że nieco wcześniej. Model ten powinien być w sprzedaży także w wydaniu globalnym. Cena na razie nie jest znana.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Motorola na październik 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów