Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola Moto G42 – wyciekły kolejne informacje. Niezły procesor

Motorola Moto G42 przecieki

Motorola Moto G42 ma przed nami coraz mniej tajemnic. Znamy już jej procesor i zastosowaną pamięć. Premiera tego smartfona zbliża się coraz to większymi krokami.

  • wyciekły kolejne informacje na temat Moto G42
  • znamy już jego procesor i pamięć
  • premiera Moto G42 już wkrótce

Informacje o Motorola Moto G42

Wcześniejsze przecieki Moto G42 wskazywały na zastosowanie ekranu typu OLED, najnowszego Androida 12, Dual SIM i łączności 4G/4G LTE. Teraz wiemy więcej dzięki informacjom z Geekbench.

Moto G42 przecieki

Smartfon został zauważony w bazie Geekbench, gdzie osiągnął 376 i 1538 punktów odpowiednio w testach jednordzeniowym i wielordzeniowym. Prototyp był wyposażony w układ Qualcomm Snapdragon 680 oraz 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Wszystko wskazuje na to, że właśnie takie podzespoły ukażą się w wersji produkcyjnej, chociaż niewykluczone, że będzie też dostępna wersja np. z 6 GB RAM.

Co ciekawe, Motorola Moto G42 ma być następcą modelu Motorola Moto G41, który został zaprezentowany w listopadzie ubiegłego roku, choć w sprzedaży tak naprawdę dostępny jest dopiero od stycznia. Zadziwia więc wprowadzenie nowej generacji po upływie zaledwie kilku miesięcy.

Zobacz również: Motorola G62 5G zauważona. Wkrótce zadebiutuje

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: