Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola Moto G42 nadchodzi. Wyciekły rendery i wykaz certyfikacji

Motorola Moto G42 przecieki

Motorola Moto G42 nadchodzi. Smartfon z dość budżetowej półki cenowej jest bliski premiery. Wyciekły właśnie jego rendery i dane na temat otrzymywanych certyfikacji.

  • Motorola Moto G42 otrzymała już pierwsze certyfikacje
  • prawdopodobnie będzie miała ekran OLED i łączność 4G
  • zbliża się jej premiera

Motorola Moto G42 – przecieki

Motorola Moto G42 – która w wykazach certyfikacyjnych widnieje pod nazwą kodową XT2233-2 – jest bliska premiery. To następca zeszłorocznej Motoroli Moto G41 i tańsza alternatywa dla Moto G52. Smartfon ma już certyfikowany przez FCC, Wi-Fi Alliance oraz EEC. Niestety te informacje i rendery to w zasadzie jedyne informacje na jego temat.

Moto G42 render przeciek

Pewnym jest jedynie, że Motorola Moto G42 otrzyma ekran OLED, który zresztą był już obecny w poprzedniej generacji z 2021 roku. Producent wyposaży ją w slot na Dual SIM, najnowszego Androida 12 i – niestety – tylko łączność 4G/4G LTE. Według FCC Motorola Moto G42 będzie pozbawiona modułu 5G.

Premiera modelu Moto G42 będzie miała miejsce prawdopodobnie w najbliższym czasie.

Zobacz również: Premiera Moto G71s. Wcale nie taki nowy telefon

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: