Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zbliża się tajemnicza Motorola. To średniopółkowy model Moto G13

Motorola Moto G13 przecieki

Tajemnicza Motorola została odnotowana przez agencje certyfikacyjne. To model Motorola Moto G13, która otrzymała certyfikaty NBTC oraz BIS. Co o niej wiemy?

 • Motorola Moto G13 otrzymuje certyfikaty NBTC i BIS
 • jego premiera może mieć miejsce w I kwartale 2023 r.
 • wciąż sporo niewiadomych na temat tego smartfona

Motorola Moto G13 – przecieki

Motorola Moto G13 otrzymała 2 certyfikaty: NBTC oraz indyjski BIS, gdzie występuje pod numerami XT2231-3 i XT2231-2. Wiadomo więc, że smartfon będzie oferowany m.in. na rynku indyjskim. Z otrzymanego certyfikatu wynika, że będzie to smartfon z łącznością 4G, a oczekiwana cena będzie niższa niż 15000 rupii indyjskich. Co na temat specyfikacji?

Można spodziewać się ekranu AMOLED z odświeżaniem przynajmniej 90 Hz, co mogłoby w jakiś sposób zrekompensować brak 5G. To bardzo częsty zabieg u producentów smartfonów, którzy oferują zbliżone modele (nawet bardzo podobnie nazwane), gdzie jeden ma 5G, ale gorszy ekran LCD, drugi 4G, lecz z o wiele lepszym panelem AMOLED. Portal 91mobiles.com snuje domysły na temat procesora – według niego może to być MediaTek Helio G99 lub Qualcomm Snapdragon 732G.

Spodziewana specyfikacja techniczna Motorola Moto G13:

 • ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G99 2,20 GHz/Qualcomm Snapdragon 732G 2,30 GHz
 • ? GB RAM
 • ? GB miejsca na dane
 • ekran AMOLED 90 Hz?
 • aparat główny ? Mpix
 • aparat do selfie ? Mpix
 • bateria 5000 mAh 33 W?
 • Android 13?
 • debiut I kwartał 2023?

Łatwiej będzie „trafić” w pojemność baterii, która powinna wynieść 5000 mAh. Może ona obsługiwać szybkie ładowanie na poziomie przynajmniej 33 W, a sam telefon będzie oczywiście zaopatrzony w port ładowania USB-C. Nie powinno też zabraknąć najnowszego Androida w wersji 13.

Nie jest znana data premiery Moto G13, ale wydaje się, że termin jest już bliski. Prawdopodobnie będzie to I kwartał 2023 roku. Wkrótce więcej informacji na temat tego tajemniczego smartfona.

Zobacz również: Rendery Motorola X40 Pro. Znamy wygląd nowego smartfona

Źródło: 91mobiles.com, twitter.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: