Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola G14 na horyzoncie. Co wiemy?

Motorola

Od niedawna Motorola jest całkiem mocna i ciekawą w topowych urządzeniach. Jednak od dłuższego czasu modele tej marki najpopularniejsze były w dużo bardziej budżetowym segmencie. I właśnie do takiego przedziału cenowego będzie najprawdopodobniej należała Motorola G14. 

  • Nowy budżetowy smartfon od Motoroli
  • Premiera zapewne niebawem
  • Podstawowa kamera powinna być całkiem mocna 

Motorola G14

Motorola G14 właśnie pojawiła się w serwisie certyfikacyjnym FCC, dzięki czemu mogliśmy poznać niektóre elementy jej specyfikacji. Model ten będzie prawdopodobnie pracował pod kontrolą MediaTeka, gdyż na pokładzie jego poprzednika zaimplementowany był MediaTek G85. Można się spodziewać tutaj co najmniej 4 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni dyskowej. 

Prawdopodobnie model ten nie będzie obsługiwał sieci 5G. Możliwe również, że na Europę będzie nieco inna wersja. Zapewne na pokładzie znajdzie się tu ekran o przekątnej około 6,5 cala wykonany w technologii IPS LCD. Nie ma na razie żadnych informacji na temat częstotliwości odświeżania ekranu. 

W kwestii aparatu w Motoroli G14 prawdopodobnie niewiele się zmieni względem poprzednika. Dla przypomnienia dodajmy, że mógł się on pochwalić podstawowym aparatem o rozdzielczości 50 Mpix oraz dwoma „oczkami” o matrycach 2 Mpix. Zapewne w tej kwestii niewiele się zmieni. 

Motorola G14 będzie pracować pod kontrolą Androida 13 z gwarancją aktualizacji do wariantu 14. Na pokładzie powinniśmy zobaczyć baterię o pojemności 5000 mAh. Na razie nieznana jest data premiery ani ewentualna cena urządzenia. 

Zobacz również:  Top 5 telefonów Motorola na czerwiec 2023 rok.

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

 

 

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.3/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.