Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola Edge 50 Ultra na horyzoncie. Pojawiła się w Geekbench

avatar
Grafika przedstawiająca prawdopodobny wygląd smartfona Motorola Edge 50 Ultra

Wszystko wskazuje na to, że za jakiś czas zobaczymy topowy smartfon Motorola Edge 50 Ultra. Model ten właśnie pojawił się w serwisie Geekbench, co potwierdza jego obecność i nazwę. Zdradza również, niektóre elementy specyfikacji. 

  • Motorola Edge 50 Ultra będzie pracować pod kontrolą wydajnego Snapdragona
  • będzie miała całkiem dobry zestaw aparatów
  • można spodziewać się premiery w najbliższym czasie

Motorola Edge 50 Ultra 

Zgodnie z dostępnymi informacjami Motorola Edge 50 Ultra będzie mogła pochwalić się topową specyfikacją. Na jej pokładzie zobaczymy procesor Snapdragon 8s Gen 3. Do dyspozycji użytkownika będzie 12 GB pamięci RAM. Na razie nie wiadomo ile pamięci wewnętrznej zaoferuje smartfon, ale można spodziewać się minimum 256 GB. Niewykluczone są także inne konfiguracje pamięciowe. Nie zabraknie także obsługi sieci 5G. 

Smartfon zostanie wyposażony w ekran o przekątnej co najmniej 6,7 cala. Możliwe, że będzie zagięty na krawędziach. Wszystko wskazuje na to, że będzie on wykonany w technologii AMOLED i będzie obsługiwał rozdzielczość Full HD+. Nie powinno także zabraknąć wysokiej częstotliwości odświeżania – można spodziewać się 144 Hz. Nie zabraknie tutaj również czytnika linii papilarnych zaimplementowanego pod ekranem. 

Na pokładzie Motoroli Edge 50 Ultra znajdzie się potrójny aparat główny. Prawdopodobnie podstawowa jednostka otrzyma matrycę o rozdzielczości 50 Mpix i optyczną stabilizację obrazu. Oprócz tego będzie tutaj aparat ultraszerokokątny o matrycy 50 Mpix. Całości uzupełni teleobiektyw również o tej samej rozdzielczości i być może z optyczną stabilizacją obrazu. 

Można się tutaj spodziewać baterii o pojemności 5000 mAh. Zapewne będzie tutaj również jakieś szybkie ładowanie. Smartfon będzie działał na Androidzie 14 z niewielkimi dodatkami od Motoroli. Data premiery na razie nie jest znana, ale powinna mieć miejsce już niebawem.

Zobacz również: Smartfony Motorola – TOP 10 na kwiecień 2024 roku.

Źródło: 91mobiles.com

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.