Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola Edge 40 Pro pojawia się na renderach. Premiera coraz bliżej

Motorola Edge 40 Pro

Motorola Edge 40 Pro po raz kolejny pojawia się w przeciekach. Tym razem pojawiły się również rendery, które rzucają nowe światło na ewentualny wygląd smartfona. Będzie to kolejny topowy smartfon tego producenta, który wygląda całkiem obiecująco również pod kątem specyfikacji technicznej.

  • Motorola Edge 40 Pro prawdopodobnie pojawi się w sprzedaży w najbliższych tygodniach
  • Smartfon będzie pracował pod kontrolą topowego Snapdragona
  • nie zabraknie także obsługi sieci 5G

Motorola Edge 40 Pro

Motorola Edge 40 Pro będzie prawdopodobnie pracowała pod kontrolą najmocniejszego Snapdragona 8 Gen 2. Będzie on współpracował z maksymalnie 12 GB pamięci RAM. Na pliki zostanie przeznaczone 512 GB przestrzeni dyskowej. Pamięci będą funkcjonowały w szybkich standardach. Nie zabraknie również sieci 5G. Prawdopodobnie nie będzie tutaj zewnętrznej obsługi karty pamięci.

Ciekawie wygląda sprawa ekranu zastosowanego w smartfonie. Motorola na niedawnych targach MWC pokazała koncepcje rozsuwanego ekranu. Tutaj takiego nie ma, ale są ładne zagięcia na krawędziach. Ma on mieć przekątną 6,7 cala i być wykonany w technologii OLED. Będzie obsługiwał rozdzielczość Full HD+ i częstotliwość odświeżania na imponującym poziomie 165 Hz. Czytnik linii papilarnych zostanie zapewne zaimplementowany pod ekranem. Nie powinno także zabraknąć obsługi podstawowych standardów obrazu takich jak choćby HDR 10+.

Na pokładzie Motoroli Edge 40 Pro znajdzie się potrójny aparat główny. Podstawowa jednostka otrzyma matrycę 50 Mpix i prawdopodobnie optyczną stabilizację obrazu. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika będzie aparat ultraszerokokątny o matrycy 50 Mpix. Całość uzupełni teleobiektyw z 12 Mpix. Na froncie zagości pojedynczy aparat dedykowany zdjęciom selfie.

Smartfon będzie posiadał baterię o pojemności 4600 mAh. Będzie ją można naładować z prędkością 125 W. Wątpliwe natomiast, aby znalazło się tutaj ładowanie bezprzewodowe.  Znajdzie się tutaj zapewne także Android 13 z niewielkimi dodatkami od Motoroli. Na ten moment data premiery, ani cena nie jest znana jednak prawdopodobnie to kwestia tygodni.

Zobacz również: Top 5 telefonów Motorola na marzec 2023

Źródło: 91mobiles.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

A jaka to prędkość 125W mógłbyś to przeliczyć na lata świetlne czasoprzestrzeni kosmicznego uranu? Zaczym coś przepiszesz to najpierw zapoznaj się z podstawowymi pojęciami fizycznymi. 125W to nie prędkość tylko Moc 125W.
Akumulator ma pojemność 4600mAh czyli 4,6Ah. skoro 1 Watt = 1Volt x 1Amper to ładowarka super fast charge która podaje napięcie 20V mając moc 125W jest w stanie wydać prąd rzędu 6,25A!? W praktyce pełne ladowanie tak dużego akumulatora nie zajmie dłużej niż 44min jeżeli któryś parametr jest lepszy niż podałem to będziemy mieli do czynienia z naprawdę błyskawicznym ładowaniem, kto ma wiedzę niech wrzuci

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów