Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dość nieoczekiwanie na horyzoncie pojawiła się Motorola Edge 30 Neo. Nikt wcześniej nie spodziewał się, że pojawi się taki model. W dodatku jego specyfikacja zapowiada się całkiem obiecująco. Na pokładzie ma znaleźć się wydajny Snapdragon i mocny aparat. Model ten będzie rozszerzeniem całej rodziny urządzeń spod znaku „30-dziestki”.

  • Motorola Edge 30 Neo będzie pracowała pod kontrolą Snapdragona
  • nie zabraknie tutaj niezłego aparatu
  • znajdzie się tutaj miejsce także dla szybkie ładowanie

Motorola Edge 30 Neo

Motorola Edge 30 Neo będzie stanowiła uzupełnienie oferty modeli smartfonów z tej klasy. Na pokładzie powinien znaleźć się Snapdragon 690 lub nawet Snapdragon 750G. Oczywiście ten drugi wariant byłby zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Prawdopodobnie zobaczymy tutaj 8 GB pamięci RAM i minimum 128 GB przestrzeni dyskowej. Nie zabraknie również obsługi sieci 5G.

Wiele wskazuje na to, że znajdziemy tutaj ekran o przekątnej 6,5 cala. Zapewne będzie on obsługiwał rozdzielczość Full HD+. Nie powinno także zabraknąć wyższej częstotliwości odświeżania, prawdopodobnie na poziomie 120 Hz. Nie wiadomo natomiast w jakiej technologii zostanie on wykonany.

W przypadku aparatu Motorola Edge 30 Neo zaoferuje potrójny aparat główny. W tym momencie wydaje się, że podstawowa jednostka otrzyma matrycę 64 Mpix wraz z optyczną stabilizacją obrazu. Nic nie wiadomo o pozostałych komponentach. Jednak aparatu ultraszerokokątnego nie powinno tutaj zabraknąć.

W przypadku baterii spodziewane jest ogniwo o pojemności 4020 mAh wyposażone w szybkie ładowanie. Na szczegóły musimy jednak nieco poczekać. Nie zabraknie natomiast niemal czystego Androida 12 na pokładzie z dodatkami od Motoroli.

Wiele wskazuje na to, że Motorola Edge 30 Neo będzie dość przystępna cenowo. W sieci pojawiły się informacje jakoby miała kosztować 399 Euro. oczywiście na ten moment w żaden sposób ta informacja nie jest potwierdzona. nieznana jest również data premiery smartfona, jednak nie powinna być ona odległe. Możliwe, że model ten pojawi się w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Motorola na sierpień 2022

Źródło: 91mobiles.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

 

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów