Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Chill ON – nowa oferta Mobile Vikings

Mobile Vikings 20 GB

Mobile Vikings wprowadził nową ofertę o nazwie Chill ON. Tak jak w przypadku wcześniejszych taryf tego wirtualnego operatora, również i tym razem nie zachodzi konieczność podpisywania długoterminowej umowy. Nowy pakiet Chill ON to oferta w modelu subskrypcyjnym, dzięki czemu łączy zalety zarówno abonamentu, jak i klasycznej oferty na kartę.

Mobile Vikings 20 GB

W Chill ON nie podpisujesz długoterminowej umowy – sam decydujesz, jak długo ma trwać subskrypcja. Dzięki temu oferta bardziej przypomina pakiet prepaid, lecz dzięki automatycznemu doładowywaniu telefonu w ostatnim dniu ważności usługi nie istnieje ryzyko zablokowania połączeń wychodzących. To z kolei zaleta znana zazwyczaj z abonamentów.

Inny model płatności to największa zmiana w Mobile Vikings, ale lifting objął również samą ofertę. Dotychczasowy pakiet No Limit Viking 25 zapewnia 15 GB i nielimitowane usługi w kraju. Chill ON również kosztuje 25 zł miesięcznie.

W Chill ON otrzymasz:

  • nielimitowane połączenia
  • nielimitowane SMS-y
  • nielimitowane MMS-y
  • 20 GB transferu
  • automatyczne doładowania
  • 10 zł ekstra na start do wykorzystania na inne usługi (np. roaming, SMS premium itp.)

Ofertę Chill ON wyróżnia także inteligentny portfel, który uzupełnia saldo po jego wykorzystaniu na usługi typu premium czy roaming. Według Mobile Vikings to pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku komórkowym. Swoim kontem można zarządzać z poziomu komputera osobistego lub aplikacji na telefonie, która dostępna jest na platformy Android oraz iOS.

Komentarz Pawła Skaby, CMO Mobile Vikings:

Udostępnienie prostej i wygodnej oferty opartej na subskrypcji idealnie wpisuje się w unikalny model biznesowy Mobile Vikings, który zakłada wdrażanie innowacyjnych produktów i wyznaczanie trendów na rynku telekomunikacyjnym. Wierzę, że nowa oferta przypadnie do gustu nowym jak i obecnym Vikingom, którzy cenią sobie wygodę i niezależność, a jednocześnie oczekują wysokiej jakości usług.

Co istotne, w nowej ofercie Chill ON niewykorzystany transfer nie przechodzi na kolejny miesiąc. Jego kumulacja dostępna jest w bardziej klasycznej ofercie Mobile Vikings za 25 zł. Nowość wirtualnego operatora jest jednak świetną propozycją dla osób ceniących wygodę, dla których transfer rzędu 20 GB jest w zupełności wystarczający.

Źródło: Mobile Vikings.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

5
Dodaj komentarz

3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Michal Karol

Ja posiadam ofertę NoLimit 25, według mnie jest ona lepsza, od tej nowej.

Pablo

Jak to zrobić żeby cena pakietu była 0,00 bo taką cenę podaje wasza porównywarka ?!?!?!?!?!?!?!?!?

Coś się musiało popsuć, bo pakiet kosztuje 25 zł. Dziękuję za spostrzegawczość, za chwilę to naprawimy

Roman

Potrzebujesz dużo znajomych z vikingiem od ciebie

Wojtek

Jeśli ustawimy autodoładowanie na ofercie nolimit 25, dostajemy praktycznie to samo. Jedynie 5 GB wiecej miesięcznie, które nie przechodzi na kolejny miesiąc. Żadna innowacja, dokładnie to samo pod inną nazwą.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów