Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Chill ON – nowa oferta Mobile Vikings

avatar
5
Mobile Vikings 20 GB

Mobile Vikings wprowadził nową ofertę o nazwie Chill ON. Tak jak w przypadku wcześniejszych taryf tego wirtualnego operatora, również i tym razem nie zachodzi konieczność podpisywania długoterminowej umowy. Nowy pakiet Chill ON to oferta w modelu subskrypcyjnym, dzięki czemu łączy zalety zarówno abonamentu, jak i klasycznej oferty na kartę.

Mobile Vikings 20 GB

W Chill ON nie podpisujesz długoterminowej umowy – sam decydujesz, jak długo ma trwać subskrypcja. Dzięki temu oferta bardziej przypomina pakiet prepaid, lecz dzięki automatycznemu doładowywaniu telefonu w ostatnim dniu ważności usługi nie istnieje ryzyko zablokowania połączeń wychodzących. To z kolei zaleta znana zazwyczaj z abonamentów.

Inny model płatności to największa zmiana w Mobile Vikings, ale lifting objął również samą ofertę. Dotychczasowy pakiet No Limit Viking 25 zapewnia 15 GB i nielimitowane usługi w kraju. Chill ON również kosztuje 25 zł miesięcznie.

W Chill ON otrzymasz:

  • nielimitowane połączenia
  • nielimitowane SMS-y
  • nielimitowane MMS-y
  • 20 GB transferu
  • automatyczne doładowania
  • 10 zł ekstra na start do wykorzystania na inne usługi (np. roaming, SMS premium itp.)

Ofertę Chill ON wyróżnia także inteligentny portfel, który uzupełnia saldo po jego wykorzystaniu na usługi typu premium czy roaming. Według Mobile Vikings to pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku komórkowym. Swoim kontem można zarządzać z poziomu komputera osobistego lub aplikacji na telefonie, która dostępna jest na platformy Android oraz iOS.

Komentarz Pawła Skaby, CMO Mobile Vikings:

Udostępnienie prostej i wygodnej oferty opartej na subskrypcji idealnie wpisuje się w unikalny model biznesowy Mobile Vikings, który zakłada wdrażanie innowacyjnych produktów i wyznaczanie trendów na rynku telekomunikacyjnym. Wierzę, że nowa oferta przypadnie do gustu nowym jak i obecnym Vikingom, którzy cenią sobie wygodę i niezależność, a jednocześnie oczekują wysokiej jakości usług.

Co istotne, w nowej ofercie Chill ON niewykorzystany transfer nie przechodzi na kolejny miesiąc. Jego kumulacja dostępna jest w bardziej klasycznej ofercie Mobile Vikings za 25 zł. Nowość wirtualnego operatora jest jednak świetną propozycją dla osób ceniących wygodę, dla których transfer rzędu 20 GB jest w zupełności wystarczający.

Źródło: Mobile Vikings.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.8/5 - (11 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Jeśli ustawimy autodoładowanie na ofercie nolimit 25, dostajemy praktycznie to samo. Jedynie 5 GB wiecej miesięcznie, które nie przechodzi na kolejny miesiąc. Żadna innowacja, dokładnie to samo pod inną nazwą.

Jak to zrobić żeby cena pakietu była 0,00 bo taką cenę podaje wasza porównywarka ?!?!?!?!?!?!?!?!?

Coś się musiało popsuć, bo pakiet kosztuje 25 zł. Dziękuję za spostrzegawczość, za chwilę to naprawimy

Potrzebujesz dużo znajomych z vikingiem od ciebie

Ja posiadam ofertę NoLimit 25, według mnie jest ona lepsza, od tej nowej.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: