Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Premiera LG G8 ThinQ 24 lutego

Koreański koncern oficjalnie ogłosił premierę swojego nowego flagowca G8 ThinQ. Będzie ona miała miejsce 24 lutego w niedzielę na targach MWC w Barcelonie. Nie wiadomo jeszcze kiedy LG G8 ThinQ trafi do regularnej sprzedaży.

Debiut LG G8 ThinQ

Zwrócono szczególną uwagę na przedni aparat, który został wyposażony w technologię ToF (Time-of-Flight). LG we współpracy z firmą Infineon Technologies stworzyło moduł aparatu Infalon REAL 3, który ma umożliwić dokładniejsze pomiary przez przechwytywanie światła podczerwonego. Dzięki temu to rozwiązanie ma być szybsze i skuteczniejsze od konkurencji.W przypadku LG technologia ToF może służyć do odblokowywania urządzenia. Przedni aparat może skanować twarz użytkownika i w ten sposób tworzyć wirtualny obraz 3D. Dzięki temu ten sposób odblokowywania jest bezpieczny i mniej podatny na nieautoryzowane próby dostępu do smartfona.

Nie wiadomo do końca jaka specyfikację będzie miał LG G8 ThinQ. Informacje dostępne w sieci mówią o Snapdragonie 855, 6 GB pamięci RAM i być może potrójnym aparacie głównym. Natomiast samo LG potwierdziło możliwość bezdotykowego sterowania smartfonem za pomocą gestów.

Źródło: gizmochina.com, lgnewsroom.com.


Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o