Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Premiera LG G8 ThinQ 24 lutego

Koreański koncern oficjalnie ogłosił premierę swojego nowego flagowca G8 ThinQ. Będzie ona miała miejsce 24 lutego w niedzielę na targach MWC w Barcelonie. Nie wiadomo jeszcze kiedy LG G8 ThinQ trafi do regularnej sprzedaży.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Debiut LG G8 ThinQ

Zwrócono szczególną uwagę na przedni aparat, który został wyposażony w technologię ToF (Time-of-Flight). LG we współpracy z firmą Infineon Technologies stworzyło moduł aparatu Infalon REAL 3, który ma umożliwić dokładniejsze pomiary przez przechwytywanie światła podczerwonego. Dzięki temu to rozwiązanie ma być szybsze i skuteczniejsze od konkurencji.W przypadku LG technologia ToF może służyć do odblokowywania urządzenia. Przedni aparat może skanować twarz użytkownika i w ten sposób tworzyć wirtualny obraz 3D. Dzięki temu ten sposób odblokowywania jest bezpieczny i mniej podatny na nieautoryzowane próby dostępu do smartfona.

Nie wiadomo do końca jaka specyfikację będzie miał LG G8 ThinQ. Informacje dostępne w sieci mówią o Snapdragonie 855, 6 GB pamięci RAM i być może potrójnym aparacie głównym. Natomiast samo LG potwierdziło możliwość bezdotykowego sterowania smartfonem za pomocą gestów.

Źródło: gizmochina.com, lgnewsroom.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów