Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Premiera LG G8 ThinQ już 24 lutego?

Wiele wskazuje na to, że LG G8 ThinQ zostanie pokazany światu już 24 lutego. To właśnie końcem przyszłego miesiąca odbędą się targi MWC w Barcelonie. Koreański producent w swoim krótkim i enigmatycznym filmiku zaprasza na to wydarzenie.

LG na MWC 2019

LG G8 ThinQ będzie następcą flagowego modelu G7 ThinQ, który został zaprezentowany w II kwartale 2018 roku. Koreańczycy prawdopodobnie wyposażą go w nową technologię, która pozwoli poruszać się po telefonie bez dotykania wyświetlacza – prawdopodobnie panelu LCD 6,1″ 4K (rozdzielczość 2160 na 4665 pikseli).


Przykładowa oferta z dotychczasowym LG G7 ThinQ:


LG prawdopodobnie położy większy nacisk na obsługę gestów. Jak głoszą różne plotki, w grę wchodzi być może również dodatkowy ekran. Zapowiedź premiery LG na MWC 2019:

 

Producent nie postawi na najnowszego Snapdragona 855. Podobnie, jak miało to miejsce z LG G6, również G8 ThinQ ma zostać wyposażony w zeszłoroczny procesor Qualcomma – Snapdragona 845. Układ 855 prawdopodobnie trafi dopiero do LG V50.

Źródło: phonearena.com.

Premiera LG G8 ThinQ już 24 lutego?
5 (100%) 4 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.