Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iQOO Z7 zadebiutował. Model Z7x również

iQOO Z7

iQOO Z7 oraz iQOO Z7x właśnie zadebiutował. Obydwa modele wyróżniają się charakterystycznym wyglądem. Są to całkiem mocne urządzenia, które mają szansę zdobyć uznanie w swojej półce cenowej. Na razie pojawiły się na rynku azjatyckim, ale nie jest wykluczone, że zawitają również do Europy.

  • iQOO Z7 będzie pracuje pod kontrolą Snapdragona
  • oba smartfony mają podwójny aparat główny
  • urządzenia wyróżniają się pojemnością baterii

iQOO Z7

iQOO Z7 zgodnie z oczekiwaniami pracuje pod kontrolą Snapdragona 782G. Drugi z debiutujących modeli korzysta natomiast że Snapdragona 695. Obydwa warianty mogą zaoferować maksymalnie 12 GB pamięci RAM. Na pliki zaś przeznaczono maksymalnie 256 GB przestrzeni dyskowej. Nie zapomniano również o możliwości rozbudowania o wirtualną pamięć oraz o chłodzeniu cieczą.

Oba modele zostały wyposażone w ekran o przekątnej 6,64 cala. Wykonany jest on w technologii IPS LCD. Oferuje obsługę rozdzielczości Full HD+ oraz częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz. Nie zabrakło również obsługi formatu HDR 10+.

iQOO Z7 posiada podwójny aparat główny. Do dyspozycji użytkownika jest tutaj kamerka o matrycy 64 Mpix. Dodatkowo znalazło się „oczko” 2 Mpix. Ma froncie znajduje się aparat do zdjęć selfie o matrycy 16 Mpix. Natomiast model iQOO Z7x posiada także podwójny aparat główny, ale podstawowa jednostka otrzymała matrycę 50 Mpix. Również inny jest aparat do selfie, gdyż posiada czujnik 8 Mpix.

Ciekawie prezentuje się bateria w tych urządzeniach. W podstawowym modelu postawiono na ogniwo o pojemności 5000 mAh. Można je ładować z prędkością 120 W. Natomiast model Z7x otrzymał ogniwo o pojemności aż 6000 mAh. Można je z kolei ładować z prędkością 90 W.

iQOO Z7 i iQOO Z7x jest już dostępny w sprzedaży. Jego ceny zaczynają się od około 232 dolarów za podstawowy model. Natomiast za drugi model trzeba zapłacić od 182 dolarów.  Na razie nie wiadomo ewentualnie kiedy te smartfony pojawią się w Europie.

Zobacz również: TOP 5 telefonów vivo na marzec 2023

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów