Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iQOO Z6 Lite za kilka dni. Rodzina Z6 się powiększa

iQOO Z6 Lite data premiery

Premiera iQOO Z6 Lite za kilka dni stanie się faktem. Producent ustalił datę prezentacji nowego modelu na 14 września. Tym samym seria Z6 powiększy się o kolejny model smartfona.

  • zbliża się premiera nowego modelu iQOO
  • iQOO Z6 Lite zadebiutuje 14 września
  • to piąty smartfon z serii Z6

iQOO Z6 Lite coraz bliżej

14 września zadebiutuje iQOO Z6 Lite, a więc kolejny telefon z serii Z6. Dotychczas należały do niej modele iQOO Z6, Z6 44 W, Z6 Pro oraz Z6x. Za 5 dni dołączy do nich Z6 Lite.

iQOO Z6 Lite będzie w pierwszej kolejności wprowadzony na rynek indyjski, gdzie będzie sprzedawany na platformie amazon.in i prawdopodobnie przez indyjską stronę internetową iQOO. Niestety obecnie niewiele wiadomo na temat szczegółów specyfikacji nadchodzącego smartfona. Chiński producent potwierdził jedynie, że Z6 Lite otrzyma nowy procesor z serii Snapdragon 4xx oraz ekran z odświeżaniem obrazu 120 Hz. Z dostępnych materiałów wiadomo, że – w przeciwieństwie do np. Z6 Pro – na tylnej obudowie będzie nie potrójny, lecz podwójny aparat fotograficzny. Producent zapewnił także o łączności 5G.

Więcej szczegółów na temat specyfikacji iQOO Z6 Lite ma zostać ujawnionych 7 lub 8 września.

Zobacz również: Seria iQOO Z6 debiutuje w Chinach. Bardzo mocna bateria i szybkie ładowanie

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: