Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iQOO 11 na horyzoncie. Znamy datę premiery

iqoo 11

O modelu iQOO 11 mówi się już od dłuższego czasu. Na szczęście długo już na niego nie będziemy musieli czekać, gdyż właśnie pojawiła się prawdopodobna data jego sprzedaży. Będzie to również flagowy smartfon, który jako jeden z pierwszych zostanie wyposażony w najnowszy topowy procesor od Snapdragona. A to nie wszystko, na co można liczyć w przypadku tego modeli. Nie zabraknie tutaj dobrego ekranu i niezłego aparatu.

  • iQOO 11 z najnowszym Snapdragonem na pokładzie
  • nie zabraknie szybkiego ładowania
  • znana jest także data premiery

iQOO 11

iQOO 11 według najnowszych przecieków będzie zasilany najwydajniejszym obecnie Snapdragonem 8 Gen 2. Mówi się, że może być to pierwszy smartfon z tym procesorem dostępny globalnie. Na pokładzie znajdzie się także do 16 GB pamięci RAM i do 512 GB przestrzeni dyskowej. Nie zabraknie tutaj również obsługi sieci 5G.

Smartfon będzie mógł pochwalić się ekranem o przekątnej 6,78 cala wykonanym w technologii AMOLED E6. Będzie on obsługiwał rozdzielczość QHD+ i częstotliwość odświeżania 120 Hz. Nie zabraknie tutaj oczywiście zaimplementowanego czytnika linii papilarnych pod ekranem.

iQOO 11 powinien także zaoferować potrójny aparat główny. Na pokładzie znajdzie się tutaj jednostka podstawowa o matrycy 50 Mpix. Nie powinno też zabraknąć optycznej stabilizacji obrazu. Oprócz tego, do dyspozycji użytkownika będzie aparat ultraszerokokątny z matrycą 13 Mpix. Całość zamknie aparat dedykowany zdjęciom makro 8 Mpix. Na froncie powinien znaleźć się aparat do selfie o matrycy 16 Mpix.

Smartfon otrzyma baterię o pojemności 5000 mAh. Nie zabraknie tutaj szybkiego ładowania na poziomie 120 W. Będzie także Android 13 przykryty autorską nakładką OriginOS 3 od razu po wyjęciu z pudełka.

Premiera iQOO 11 przewidziana jest na 2 grudnia. Wtedy to zacznie się przedsprzedaż na chińskim rynku. Na razie nieznana jest cena smartfona, ani data pojawienia się go  w Europie. Wydaje się jednak, że będzie miało to miejsce po Nowym Roku.

Zobacz również: TOP 5 telefonów vivo na listopad 2022.

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów