Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone 11 – najnowsze informacje

Pomimo, że do premiery najnowszego smartfona Apple pozostało jeszcze parę miesięcy, wiemy o nim już całkiem sporo. Znamy prawdopodobny wygląd smartfona i niektóre elementy jego specyfikacji, a z każdym tygodniem dostajemy kolejną porcję informacji.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Haptic Touch i Dual Audio

Od pewnego czasu pojawiają się plotki o możliwości usunięcia funkcji 3D Touch. Wszystko wskazuje na to, że ostatecznie będzie miało to miejsce w iPhonie 11. Zostanie ona zastąpiona funkcją Haptic Touch, która działa na podobnej zasadzie, jednak ma ograniczoną ilość miejsc do wyświetlania funkcji. Nie jest do końca jasne dlaczego Apple chce usunąć funkcję 3D Touch, ale widocznie jest w tym jakiś konkretny cel.

Przykładowa oferta z obecnie oferowanym iPhonem XS:

Być może w najnowszych generacjach smartfonów z logiem nadgryzionego jabłka doczekamy się większych baterii. Wygląda na to, że iPhone 11, iPhone 11 Max i iPhone 11 R otrzymają baterie o pojemności odpowiednio 3322 mAh, 3560 mAh i 3089 mAh. Dodatkowo możliwe, że zestawy sprzedażowe zostaną w końcu wyposażone w szybką ładowarkę. Smartfony powinny również mieć funkcję bezprzewodowego ładowania wtórnego, która umożliwia ładowanie innych urządzeń.

W iPhone 11 pojawi się funkcja Dual Audio, która umożliwia przesyłanie dźwięku na dwa urządzenia bluetooth jednocześnie. Całkiem jednak możliwe, iż pojawi się ona wcześniej wraz z kolejną aktualizacją IOS-a.

Apple iPhone XI render

Dostajemy również nową porcję informacji dotyczących aparatów, które maja pojawić się w najnowszych iPhonach. Modele iPhone 11 oraz iPhone 11 Max otrzymają nowy superszerokokątny aparat, który obsługuje 120-stopniowe pole widzenia i matryce o rozdzielczości 12 Mpix. Prawdopodobnie nie dostaną natomiast optycznej stabilizacji obrazu. Do kompletu dojdą aparaty główne, które również powinny być wyposażone w matrycę 12 Mpix oraz teleobiektyw z podwójnym zoomem optycznym i matrycą o tej samej rozdzielczości. W obu przypadkach powinniśmy już oczekiwać optycznej stabilizacji obrazu. iPhone 11 R pozbawiony będzie natomiast aparatu szerokokątnego. Również przedni aparat powinien zostać zmodyfikowany i ulepszony o matrycę 12 Mpix.

Prawdopodobna data premiery nowych iPhonów odbędzie się we wrześniu tego roku. Na razie nie ma informacji na temat cen urządzeń, ale nie należy spodziewać się niższych kwot niż w zeszłym roku.

Zobacz również: premiera nowej generacji iPhonów w 2018 roku.

Źródło: phonearena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów