Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone 15 Pro Max otrzyma nowy aparat tele. Co o nim wiadomo?

iPhone 15 Pro Max aparat

Z najnowszych przecieków wynika, że iPhone 15 Pro Max otrzyma nowe aparaty. Będą one różnić się od tych zastosowanych w obecnym modelu iPhone 14 Pro Max. Można spodziewać się nie tylko zmian wizualnych wyspy aparatów, ale też – a może przede wszystkim – nowych czujników.

  • iPhone 15 Pro Max ma mieć nowy teleobiektyw
  • umożliwi on wykonanie 5-6x zoomu optycznego
  • spodziewana premiera na wrzesień 2023

iPhone 15 Pro Max z teleobiektywem peryskopowym

Podobno w iPhonie 15 Pro Max ma zadebiutować zupełnie nowy sensor peryskopowy. Tylko ten model z tegorocznych iPhonów otrzyma taki teleobiektyw z nowym systemem soczewek peryskopowych, który ma pozwolić na 5 lub nawet 6-krotny zoom optycznym. Dla porównania, ubiegłoroczny iPhone 14 Pro Max oferuje 3x zoom optyczny i – co ciekawe – ma on zostać przeniesiony do przyszłego iPhone’a 15 Pro. Dlaczego w 15 Pro nie będzie nowej technologii?

Wszystko przez brak miejsca w obudowie. iPhone 15 Pro Max będzie większych gabarytów i uda się w nim zmieścić nowy teleobiektyw, choć i tak pewnie konieczna będzie przebudowa całego modułu aparatu, aby „upchnąć” nowe rozwiązanie.

Premiera nowych iPhonów odbędzie się w okolicach września, a więc za około 4 miesiące. Czekamy!

Zobacz również: TOP 5 telefonów iPhone na maj 2023

Źródło: 91mobiles.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: