Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Premiera iPhone 14 za mniej niż miesiąc! To pewne

iPhone 14 premiera

Premiera iPhone 14 odbędzie się za mniej niż miesiąc! Nowa generacja iPhone’a zadebiutuje na półkach sklepowych dokładnie 16 września, ale już początkiem miesiąca smartfony zostaną zaprezentowane na specjalnej gali.

  • seria iPhone 14 zostanie zaprezentowana 7 września
  • premiera nastąpi nieco później, 16 września
  • czekają na nas 4 nowe smartfony, ale to nie koniec nowości Apple’a

iPhone 14 – data premiery

Według raportu Marka Gurmana z Bloomberga, Apple zorganizuje specjalne wydarzenie z prezentacją iPhone’a 14 już 7 września. Oficjalna premiera na rynku nastąpi kilkanaście dni później, 16 września. Podobno niektórzy pracownicy detaliczni otrzymali już informację, aby przygotować się na premierę nowego produktu właśnie w tym dniu.

Od momentu pandemii COVID-19 Apple organizuje wysoce doprecyzowaną imprezę inauguracyjną, która jest transmitowana na żywo. Zresztą nawet przed pandemią coroczne gale przedstawiające nowe generacje iPhone’a były istnym show. Podobno Amerykanie zaczęli już nagrywać materiały na wrześniowe wydarzenie.

Co nas czeka w tegorocznej generacji iPhone’a? Apple zrezygnuje z ciekawego modelu Mini i zaproponuje 2 modele z ekranem 6,10″ i 2 kolejne z panelem 6,70″. Można też spodziewać się nowego procesora A16 Bionic. Oprócz nowych iPhonów producent przedstawi też nowe komputery Mac, nowe iPady i nowy zegarek Apple Watch.

Zobacz również: TOP 5 telefonów iPhone na sierpień 2022

Źródło: gsmarena.com

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: