Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ładowarka 260 W! Infinix dość nieoczekiwanie włącza się do gry

Infinix ładowanie 260 W

Infinix pracuje nad ładowarką 260 W! Chiński producent ma w ten sposób zamiar wkroczyć do ograniczonego grona producentów, którzy oferują ultraszybkie ładowanie akumulatora. Co wiadomo o nowej technologii?

  • Infinix pracuje nad ładowaniem 260 W
  • to jedno z najszybszych technologii
  • premiera technologii już za kilka dni!

Szybkie ładowanie Infinix 260 W!

Końcem lutego pisaliśmy o ładowarce 300 W Redmi/Xiaomi, a teraz przyszła pora na 260 W od również chińskiego Infinixa. Co ciekawe, rok temu o tej porze technologia 150 W była szczytowym osiągnięciem jeśli chodzi o szybkie ładowanie ogniw smartfonów. Producent z Kraju Środka dość nieoczekiwanie włącza się do rywalizacji o technologię najszybszego ładowania, choć np. Infinix Zero Ultra z października 2022 roku może pochwalić się imponującymi 180 W. Co ciekawe, Infinix podobno testuje też technologię indukcyjnego (bezprzewodowego) ładowania o mocy aż 100 W.

Podobno Infinix ma ogłosić oficjalnie swoje autorskie rozwiązanie 260 W za równy tydzień, a więc 9 marca. Wtedy też okaże się, czy będzie to zupełnie nowy smartfon czy zmodyfikowany Infinix Zero Ultra. Czekamy!

Zobacz również: TOP 5 telefonów Infinix na marzec 2023

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: