Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

W ostatnich dniach jesteśmy świadkami sporego wysypu informacji o składanych smartfonach. Dlatego dziwne by było, gdyby wśród tych wiadomości nie było propozycji od kolejnego giganta w branży. Mowa o chińskim Huawei.

Nowości Huawei na MWC 2019

Pojawiły się informacje, iż Huawei pokaże swoje składane urządzenie już na targach MWC w Barcelonie. Będzie to zaawansowany prototyp, gdyż przecieki mówią o gotowym produkcie dostępnym na rynku najwcześniej od kwietnia. Niemniej szeroka publiczność i rozgłos medialny dzięki targom MWC są jak najbardziej na rękę dla chińskiego koncernu.

Na ten moment niewiele jest informacji o tym smartfonie. Nie znamy jego specyfikacji, a w zasadzie jedyną w miarę pewną informacją jest wzmianka o łączności 5G. Nie ma też na razie informacji w jakiej liczbie planowanych sztuk ma się to urządzenie pojawić na rynku.

Zobacz również: składany telefon Xiaomi.Pomimo, że do targów MWC pozostał niecały miesiąc, dalej nie wiadomo, ile wariantów Huaweia P30 zaoferuje łączność w technologii 5G. Raczej pewne natomiast wydaje się to, że żaden z tych modeli nie trafi do Stanów Zjednoczonych. Nie zmienia to planów koncernu dotyczących sprzedaży ilościowej urządzeń, która ma przekroczyć 208 milionów sztuk, które zostały sprzedane w 2018 roku.

Pojawiły się ostatnio plotki, że modele P30 i P30 Pro będą wyposażone w ekrany wykonane w technologii OLED, a notch zostanie zamieniony na małe wcięcie w postaci łezki. Huawei P30 ma mieć przekątną 6,1 cala, z kolei P30 Pro 6,5 cala. Mniejszy model ma być wyposażony w aparat taki jak w Mate 20 Pro, zaś większy P30 Pro będzie miał nowe rozwiązanie. Prawdopodobnie będzie zawierał moduł peryskopowy dla dużego zoomu optycznego. Oba smartfony będą wyposażone w najnowszego Kirina 980.

Źródło: phonearena.com, gsmarena.com.


Której nowości chińskiego producenta nie możesz się doczekać? Nowej generacji flagowca P30 czy składanego smartfona?

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów