Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

W sieci pojawił się filmik, na którym współzałożyciel Xiaomi, Lin Bin, prezentuje składane urządzenie. Jest to najprawdopodobniej połączenie telefonu i tabletu, choć równie dobrze może zapoczątkować nową kategorię produktów.

Elastyczny telefon Xiaomi

Sama prezentacja jest ciekawa w kontekście przypadającej na 20 lutego konferencji Samsunga, gdzie być może również zostanie pokazany składany produkt Koreańczyków.Co istotne w przypadku zaprezentowanego sprzętu, to sposób składania. W tym przypadku urządzenie składa się z dwóch stron zamieniając się w ten sposób w bardziej kompaktowego smartfona. Na filmie widać, że tylna część po złożeniu nie wygasza się, zapewne zatem jeszcze sporo pracy czeka nad urządzeniem. Do tej pory nie znamy żadnych szczegółów dotyczących specyfikacji sprzętu, ale jest na to jeszcze za wcześnie. Jak natomiast stwierdził Lin Bin, inżynierowie Xiaomi pokonali największe problemy techniczne związane z elastyczną technologią składania urządzenia, jak i adaptację nakładki MIUI.

Musimy pamiętać, iż jest to wczesny prototyp. Jednak, jak wiemy, Xiaomi chce konkurować również pod względem technologicznym, dlatego możemy się spodziewać, iż ten produkt będzie rozwijany, szczególnie jeśli zyska na sporym zainteresowaniu. Tym bardziej, że jest to bardzo interesująca koncepcja.

Źródło: phonearena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów