Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P30 Pro z zakrzywionym ekranem AMOLED

avatar
Mate 20 Pro

Wszystko wskazuje na to, że Huawei P30 Pro otrzyma zakrzywiony ekran AMOLED. Chiński producent ma zdecydować się również na tradycyjnego notcha, zamiast dziurki w ekranie. Tym samym upodobni się do tegorocznego Huawei Mate 20 Pro.

P30 Pro z panelem AMOLED

Nowe smartfony z rodziny P30 mają pojawić się na początku 2019 roku. Następca bardzo udanego flagowca Huawei P20 Pro ma mieć zakrzywiony panel AMOLED produkcji LG i BOE. Firmy te dostarczają wyświetlacze również dla topowego Huaweia Mate 20 Pro.


Przykładowa oferta z Huawei P20 Pro, poprzednikiem nadchodzącego P30 Pro:


Standardowy Huawei P30 ma posiadać panel LCD. Tym samym poszczególne modele z rodziny P30 będą bardziej nawiązywać do tegorocznych Mate’ów 20, niż to miało miejsce w poprzednich generacjach.

Huawei ma postawić na klasyczne wcięcie (notch) zamiast okrągłej dziurki w ekranie, którą ma Samsung Galaxy A8s. To rozwiązanie Chińczycy mają wykorzystać z kolei w przyszłym Huawei Nova 4.

Źródło: phonearena.com.


A czy Ty czekasz na nową generację telefonów Huawei P30?

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: