Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Modele z serii Huawei P20 biją rekordy sprzedaży w Europie. Przez pierwszy miesiąc od premiery, Huawei zanotował fenomenalne wyniki w Europie Środkowo-Wschodniej (również w Polsce) oraz Skandynawii, sprzedając 17x więcej modelu P20 Pro od swojego poprzednika w ubiegłym roku.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Huawei P20 podbija Europę

30 dni od debiutu modeli Huawei P20 oraz Huawei P20 Pro ich sprzedaż na Starym Kontynencie idzie wyśmienicie. Producent może mieć powody do dumy zwłaszcza powodu tego drugiego - P20 Pro sprzedaje się 17 razy lepiej od swojego poprzednika, Huawei P10 Plus!

Przykładowa oferta z Huawei P20 Pro:

Wpływ na wysokie zainteresowanie nową generacją chińskich smartfonów z serii P ma nie tylko ich wysoka jakość. Nie oszukujmy się, poprzednie modele P10, a zwłaszcza P10 Plus nie zdobyły aż takiej popularności, jak P8 czy P9, które z kolei były bestsellerami sprzedaży. Stąd też taka przepaść między wynikami P20 Pro a P10 Plus w ciągu 30 dni od swoich premier.

Przykładowa oferta z Huawei P20:

Najwidoczniej tegoroczna odsłona serii P będzie nawiązywać do generacji z lat 2015 i 2016, które zrobiły światową furorę. Na rynki krajów europejskich przeznaczono ponad 100 tysięcy sztuk smartfonów P20 i P20 Pro, z czego najwięcej trafiło m.in. do Polski. To strzał w przysłowiową dziesiątkę producenta - telefony Huawei są bardzo lubiane w naszym kraju. Co więcej, Huawei już w kwietniu tego roku chwalił się zajęciem fotelu lidera na polskim rynku smartfonów.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów