Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Pierwsze spojrzenie na Huawei Nova 10 Pro. Co wiemy?

Huawei Nova 10 Pro

W sieci pojawiły się pierwsze grafiki dotyczące najnowszego smartfona od chińskiego koncernu – Huawei Nova 10 Pro. Uwagę na siebie zwraca zwłaszcza dość charakterystyczna wyspa aparatów. Jednak również przód smartfona może się spodobać i przykuwa wzrok. A to nie wszystko czym będzie mógł się pochwalić smartfon.

  • Huawei Nova 10 Pro może być wydajnym smartfonem
  • będzie to eleganckie i dość charakterystyczne urządzenie
  • premiera smartfona powinna mieć miejsce już niebawem

Huawei Nova 10 Pro

Pojawienie się tego modelu jest pewnym zaskoczeniem. Do tej pory był on utrzymywany w tajemnicy. Trzeba przyznać, że prezentuje się on elegancko. Wiele wskazuje na to, że ekran będzie miał przekątną na poziomie około 6,7 cala. Prawdopodobnie będzie wykonany w technologii AMOLED. Będzie miał zagięte boki, co spotęguje wrażenie „bezramkowości” front zdradza dodatkowo obecność podwójnego aparatu do selfie.

Tył Huawei Nova 10 Pro byłby dość standardowy, gdyby nie charakterystyczna wyspa aparatów. Z grafiki wynika, że będzie to potrójna jednostka, a środkowy obiektyw będzie zaznaczony pierścieniem, przez co będzie zwracał na siebie uwagę. Nie ma niestety na razie danych technicznych aparatów. Zapewne zobaczymy tu klasyczną konfigurację z kamerką główną, aparatem ultraszerokokątnym i „oczkiem” dedykowanym zdjęciom makro.

Niestety nie wiadomo na razie co siedzi w środku smartfona i jaka jednostka będzie ją napędzać. Zapewne zostanie ona skonfigurowana z 8 GB pamięci RAM i minimum 128 GB przestrzeni dyskowej. Możliwe, że znajdzie się tutaj również slot na kartę pamięci.

Należy także oczekiwać baterii o pojemności powyżej 4500 mAh. Będzie ona zapewne wyposażona w szybkie ładowanie na poziomie przykładowo 67 W. Co ciekawe, smartfon ma mieć grubość na poziomie 8,1 mm.

Na ten moment nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery Huawei Nova 10 Pro, jednak przecieki wspominają już o lipcu. Należy zatem spodziewać się wkrótce kolejnych informacji. Smartfon być może pojawi się także w Europie, choć to również jeszcze nie potwierdzona informacja.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Huawei na czerwiec 2022

Źródło: 91mobiles.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów