Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei Mate X3 w drodze. Kluczowe specyfikacje

Huawei Mate X2

Huawei Mate X3 w drodze, tak przynajmniej mówią najnowsze przecieki. Wiele wskazuje na to, ze chiński koncern prowadzi zaawansowane prace nad kolejną generacją składanego smartfona. Może to oznaczać, że model ten pojawi się na rynku chińskim w niedługim czasie. Będzie to kolejna ewolucja składanego modelu Huawei.

  • Huawei Mate X3 to kolejna ewolucja składanego smartfona
  • smartfon będzie posiadał dwa ekrany i szybkie ładowanie
  • Huawei Mate X3 zaoferuje prawdopodobnie spore możliwości fotograficzne

Huawei Mate X3

Na ten moment wiadomo niewiele jeśli chodzi o specyfikacje Huawei Mate X3. Wedle najnowszych przecieków, wielce prawdopodobne jest, że sercem smartfona będzie Kirin 9000 4G. Oznacza to, że model ten szykowany jest także na światowe rynki. Zapewne będzie miał kilka wersji pamięciowych i opcja z 12 GB pamięci RAM i 256 GB przestrzeni dyskowej wydaje się całkiem naturalna.

Wiadomo również, że smartfon będzie miał dwa ekrany i prawdopodobnie oba będą wykonane w technologii OLED. Obydwa będą również obsługiwały wyższa częstotliwość odświeżania. Ekran główny powinien zaoferować minimum 120 Hz. Zapewne będzie także obsługiwał rozdzielczość Full HD+.

Niestety nie ma żadnych informacji na temat aparatów Huawei Mate X3. Możliwe, że wzorem poprzednika znajdziemy tutaj poczwórny aparat główny. Podstawowa matryca powinna mieć rozdzielczość 50 albo 108 Mpix. Reszta na razie pozostaje tajemnicą, choć zapewne nie zabraknie tutaj ani aparatu ultraszerokokątnego, ani teleobiektywu.

Wszystko natomiast wskazuje na to, że bateria smartfona będzie miała w dalszym ciągu pojemność 4500 mAh. Nie zabraknie tutaj zapewne także szybkiego ładowania powyżej 50 W. Nie wiadomo natomiast czy znajdzie się ładowanie bezprzewodowe.

Huawei Mate X3 może zadebiutować podobnie jak poprzednik w okolicy czerwca. Ceny oczywiście nie są na razie znane ale tak jak poprzednio nie ma co liczyć na ich spadek. Możliwe, że po premierze smartfon pojawi się także w Europie.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Huawei na marzec 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów