Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Choć do premiery najnowszego flagowca od chińskiego giganta pozostało sporo czasu, w sieci pojawiły się interesujące rendery przedstawiające Huawei Mate 30 Pro. Przy okazji poznaliśmy również niektóre szczegóły dotyczące parametrów technicznych. Wygląda na to, że będziemy mieć do czynienia z absolutnym topem wśród flagowych smartfonów.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Mate 30 Pro z AMOLED-em?

Najciekawszą, choć nie do końca potwierdzoną plotką, jest informacja o zastosowaniu wyświetlacza AMOLED z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Będzie miał najprawdopodobniej przekątną 6,71 cala. Oprócz tego otrzyma zakrzywione krawędzie i dziurkę w lewym górnym rogu na podwójny aparat przedni - tak przynajmniej wskazują rendery. Ciekawie zapowiada się również z tyłu. Na pleckach, po środku będziemy mieli do dyspozycji prawdopodobnie poczwórny aparat sygnowany oczywiście marką Leica. Na ten moment niewiele wiadomo o specyfikacji technicznej. Mówi się o 5-krotnym zoomie optycznym i 50-krotnym cyfrowym.

Przykładowa oferta z obecnie dostępnym Mate 20 Pro:

Huawei Mate 30 Pro będzie najprawdopodobniej pracował pod kontrolą nowego flagowego Kirina 985, który zadebiutuje wraz z tym modelem. Do dyspozycji zapewne będziemy mieli minimum 6 GB lub 8 GB pamięci RAM. Wszystko wskazuje na to, że czytnik linii papilarnych będzie zaimplementowany w ekranie, co powoli staje się już standardem w tym segmencie. Plotki wspominają również o akumulatorze o pojemności 4200 mAh z szybkim ładowaniem 55 W oraz o różnych wersjach kolorystycznych.

Premiera Huawei Mate 30 Pro odbędzie się prawdopodobnie w październiku tego roku. Na razie nie ma informacji o cenie, jednak należy oczekiwać, że nie będzie niższa niż poprzednika.

Źródło: gsmarena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów