Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei Mate 30 Pro – nowe informacje

Huawei Mate 30 Pro render

Do premiery najnowszego flagowca Huawei pozostało jeszcze trochę czasu. Jednak co jakiś czas poznajemy nowe, czasem sprzeczne informacje na temat specyfikacji i wyglądu. Tym razem mamy do czynienia z nowym renderem, który nieco zmienia naszą wizję tylnego modułu aparatu.

Aparat Mate 30 Pro

Do tej pory z wcześniej ujawnionych informacji wynikało, że tylne kamerki będą ustawione pionowo w prostokątnej wyspie. Najnowsza grafika sporo w tej kwestii zmienia. Wedle najnowszego renderu, tylny aparat zostanie umieszczony na okrągłej wyspie i będzie posiadał cztery obiektywy plus diodę doświetlającą ustawione w kształcie litery X.

Przykładowa oferta z obecnie dostępnym flagowcem Mate 20 Pro:

Oprócz tego dowiadujemy się z zaprezentowanej grafiki, że jeden z obiektywów będzie posiadał pięciokrotny zoom optyczny. Szczerze powiedziawszy ta prezentacja wygląda dużo ciekawiej w stosunku do poprzednich projektów i nie miałbym nic przeciwko, gdyby ostatecznie ta wersja zwyciężyła.

Oprócz tego do sieci wyciekły zdjęcia przedniego panelu Huawei Mate 30 Pro. Dzięki temu mamy potwierdzenie, że smartfon będzie miał bardzo cienkie ramki i zakrzywienia ekranu na bokach. Nie wiadomo natomiast jak będzie wyglądała sprawa z przednim aparatem, gdyż górna część zdjęcia jest zamazana, więc nie można określić czy będzie to „łezka” czy może wysuwany moduł.

Huawei Mate 30 Pro render

Należy spodziewać się, że następca Huaweia Mate 20 Pro będzie napędzany autorskim Kirinem 985 i najprawdopodobniej będzie posiadał minimum 8 GB pamięci RAM. Jedna z wersji smartfona powinna posiadać moduł do obsługi sieci 5G. Premiera Huawei Mate 30 Pro spodziewana jest na październik tego roku.

Źródło: gizmochina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów