Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

HTC U11 – 5 najlepszych ofert komórkowych

avatar
HTC U11 abonament

Rodzina telefonów HTC nieustannie się powiększa. Jedynie w tym roku do jej grona dołączyły m.in. HTC U Ultra, HTC One A9s, HTC U Play i HTC Desire 630 Dual SIM. Flagowym modelem tajwańskiego producenta okazał się jednak HTC U11. Telefon od samego początku cieszył się sporym zainteresowaniem klientów, pomimo ceny w granicach 3-4 tys. złotych. W poniższym tekście zaprezentujemy 5 – naszym zdaniem – najlepszych ofert udostępniających flagowy model HTC.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem
PORÓWNAJ OFERTY

HTC U11 na abonament

HTC U11 to jeden z tych telefonów, które łączą ze sobą elegancki design z praktycznymi rozwiązaniami. Model zbudowany jest z dwóch szklanych części oddzielonych aluminiową ramką oraz wyróżnia się okrągłymi kształtami. Ponadto wyposażony jest m.in. w technologię Edge Sense, która umożliwia korzystanie z wszelkich aplikacji, a także aparat 12 Mpix i kamerę 16 Mpix.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z HTC U11
PORÓWNAJ OFERTY

Dodatkowo model ten jest wodoo i pyłoodporny – spełnia prawie najwyższą normę IP67. Poniżej prezentujemy pięć, naszym zdaniem, najlepszych ofert udostępniających HTC U11 w zestawie, z cenami aktualnymi na 11.11.2017.

Nasze TOP5 wygrywa Red Bull Mobile Energy 49. Wybierając tę ofertę klienci otrzymują bezpłatne połączenia, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich sieci oraz 5 GB Internetu w cenie 49 złotych miesięcznie. Natomiast koszt zakupu HTC U11 oznacza jednorazowy wydatek w wysokości 1586 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy 2762 złotych.

Naszym zdaniem: jest to najkorzystniejsza oferta udostępniająca HTC U11. Wszystko za sprawą niewielkiego abonamentu i stosunkowo niedużej ceny za telefon, które dają w efekcie najniższy koszty wyboru flagowego modelu tajwańskiego producenta. Jedyna taka okazja, w której klient zapłaci za telefon mniej niż 3 tys. złotych.

Wicemistrzem okazał się Solo Stan Nielimitowany 80 sieci Play. Podobnie jak w poprzedniej ofercie Play, wybierając tę usługę, klienci otrzymują bezpłatne połączenia, wiadomości SMS i MMS do wszystkich sieci oraz objętościowo nieograniczony dostęp do Internetu w cenie 80 złotych miesięcznie. Jednorazowy koszt telefonu wynosi z kolei 1429 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3339 złotych.

Naszym zdaniem: wydawałoby się, że powyższa oferta nie różni się zbytnio od poprzedniej usługi sieci Play. Główną rolę odegrała jednak cena telefonu, która jest zdecydowanie niższa w porównaniu ze wcześniejszą ofertą.

Trzecie miejsce przypada ofercie Red Bull Mobile Energy 69. Decydując się na usługę Red Bulla klient otrzyma to samo, co za 49 zł: bezpłatne połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 5 GB Internetu. Niższa jest za to cena modelu HTC U11, która wynosi 1386 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3042 złotych.

Naszym zdaniem: jest to jedna z najkorzystniejszych ofert dostępnych na rynku. Wskazuje na to niedrogi abonament oraz niewielka cena za telefon. Niestety w wyższym abonamencie RBM nie dostaniemy żadnego bonusu w stosunku do pakietu Energy 49.

Kolejne miejsce w naszym TOP5 zajmuje Solo Stan Nielimitowany sieci Play. Usługa zaprojektowana z myślą o ludziach, którzy pragną rozbudowanej oferty w niewielkiej cenie. Wybierając Stan Nielimitowany klienci otrzymują bezpłatne połączenia głosowe i tekstowe do wszystkich sieci oraz nielimitowany objętościowo transfer danych w cenie 60 złotych miesięcznie. Oferta nie zakłada dodatkowych opłat za sprzęt, jednak HTC U11 kosztuje w tej konfiguracji 2349 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3789 złotych.

Naszym zdaniem: umowa jest zrozumiała, przejrzysta i pozbawiona dodatkowych opłat, a abonament w wysokości 60 złotych wydaje się przystępny. Nie można tego jednak powiedzieć o cenie telefonu, gdyż nie każdego stać, by od ręki wydać ponad 2 tys. złotych, dlatego wcześniejszy abonament Play za 80 zł w ogólnym rozrachunku jest korzystniejszy.

Naszą listę zamyka Plan Optymalny sieci Orange. Kierowany jest on do ludzi, którzy pragną zminimalizować jednorazową opłatę za telefon. Wybierając tę usługę klient otrzyma bezpłatne połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 10 GB pakietu internetowego w cenie 49,99 złotych miesięcznie. Jednorazowa opłata za telefon to jedyne 699 złotych. Wybierając HTC U11 w Planie Optymalnym, klient będzie musiał jednak zgodzić się na dodatkowe koszty w wysokości 85,01 złotych (rata miesięczna za telefon).

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 3939 złotych.

Naszym zdaniem: oferta sieci Orange wydawałaby się najlepsza, gdyby nie dodatkowa rata za telefon, która zdecydowanie podnosi koszt zakupu telefonu. Decydując się na tę ofertę, trzeba dokładnie przeanalizować umowę i rozważyć swoją decyzję.

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: