Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor X9 zaprezentowany. Smartfon właśnie oficjalnie pojawił się w sprzedaży w Arabii Saudyjskiej. Być może niebawem znajdzie także swoje miejsce na innych rynkach. To mocny średniak z dobrym ekranem i niezłą baterią. Smartfon ma także charakterystyczny wygląd nawiązujący do ostatnich trendów marki Honor, także nie powinniśmy pomylić go z żadnym innym urządzeniem.

  • Honor X9 będzie posiadał pojemną baterię i szybkie ładowanie
  • mimo ekranu IPS powinien on zaoferować całkiem dobrej jakości wyświetlacz
  • Niestety Honor X9 raczej nie będzie smartfonem fotograficznym

Honor X9

Honor 9X

A na co możemy liczyć w przypadku Honora X9? Smartfon wyposażony jest w mocnego Snapdragona 695. Wsparty jest on 8 GB pamięci RAM. Według danych znalazło się tutaj także 128 GB przestrzeni dyskowej. Natomiast nie podano, czy można ją rozszerzyć o zewnętrzną kartę pamięci. Nie wiadomo również, czy będą inne warianty pamięciowe. Na szczęście nie zabrakło także obsługi sieci 5G.

Honor X9 posiada sporych rozmiarów ekran. Jego przekątna wynosi ponad 6,8 cala. Wykonany jest on w technologii IPS LCD i obsługuje rozdzielczość Full HD+. Nie zapomniano tutaj również o wyższej częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz.

Smartfon oferuje potrójny aparat główny. Podstawowa jednostka otrzymała matrycę 48 Mpix. Niestety pozostałe dwa aparaty to przysłowiowe „oczka” dedykowane zdjęciom makro oraz do pomiaru głębi ostrości o matrycach 2 Mpix. Na froncie znalazł się aparat do zdjęć selfie 16 Mpix.

Honor X9 ma do dyspozycji również baterię o pojemności 4800 mAh. Obsługuje ona szybkie ładowanie na poziomie 66 W. Smartfon zadebiutował z Androidem 11 przykrytym nakładką Magic UI 4.2.

Aktualnie pomimo oficjalnej prezentacji nieznana jest cena smartfona. Zapewne wkrótce się to zmieni. Nie wiadomo natomiast na jakie ostatecznie rynki trafi smartfon i czy pojawi się w Europie. Na to przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Honor na marzec 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów