Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor Magic V2 pod koniec roku. Mocny składak

Honor Magic V render

Honor Magic V2 ma pojawić się pod koniec roku. To kolejny składak od chińskiego producenta. Takie modele stają się coraz popularniejsze, również dzięki serialom. Istnieje więc szansa, że powoli ta technologia zostanie spopularyzowana i przynajmniej w pewnej części nieco bardziej dostępna. W tym przypadku jednak, w dalszym ciągu będziemy mieć do czynienia z topowym i raczej drogim urządzeniem.

  • Honor Magic V2 będzie pracował pod kontrolą aktualnie najwydajniejszego Snapdragona
  • smartfon będzie posiadał sporą ilość pamięci RAM
  • nie wiadomo, czy model ten pojawi się na rynku globalnym

Honor Magic V2

Honor Magic V2 wedle najnowszych informacji ma pracować pod kontrolą Snapdragona 8+ Gen 1. Przynajmniej wszystko na to wskazuje. Zapewne będzie miał również sporo pamięci RAM. Spekuluje się o 12 GB, a nawet 16 GB. Zapewne będzie tutaj również 512 GB przestrzeni dyskowej na pliki. Raczej nie będzie natomiast możliwości ich rozbudowy o zewnętrzną kartę pamięci.

Wiele mówi się w tym wypadku o baterii. Najnowsze informacje mówią o dwukomorowej baterii o pojemności 2030 mAh i 2870 mAh. Łącznie zatem powinna zapewnić pojemność w okolicy 5000 mAh. Zapewne nie zabraknie tutaj również szybkiego ładowania. Wydaje się, że smartfon może uzyskać nawet 67 W.

Na temat Honora Magic V2 na ten moment wiadomo niewiele więcej. Jednak możemy spodziewać się potrójnego aparatu głównego. Nie powinno tutaj zabraknąć podstawowej jednostki. Możemy spekulować, że będzie to jednostka o matrycy 108 Mpix, a być może nawet 200 Mpix. Nie powinno także zabraknąć aparatu ultraszerokokątnego 50 Mpix. Trzeci aparat także zapewne się znajdzie. Być może również będzie miał matrycę 50 Mpix.

W przypadku ekranu, również można spodziewać się podobnej konstrukcji jak u poprzednika. Niemal na pewno zobaczymy tutaj ekran zewnętrzny i składany wewnętrzny. Oba będą wykonane w technologii OLED. Zewnętrzny być może pokusi się już o odświeżanie na poziomie 120 Hz i będzie miał przekątna w okolicy 6,5 cala. Wewnętrzny ekran natomiast będzie miał przekątną w okolicy 7,9 cala i będzie miał odświeżanie 120 Hz. Proporcje zaś niewiele powinny odbiegać od klasycznego kwadratu.

Wiele wskazuje na to, że Honor Magic V2 zadebiutuje w grudniu tego roku. Wraz z nim pojawi się także najnowsza generacja systemu Magic UI 7.0. Smartfon zapewne pójdzie w ślady poprzednika i nie będzie należał do tanich urządzeń. Raczej nie ma również co się spodziewać, aby pojawił się na rynkach europejskich. Choć w tym wypadku nigdy nie ma takiej pewności.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Honor na sierpień 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia politolog. Przez wiele lat związany z branżą telekomunikacyjną. Pasjonat nowych technologii, fotografii i rowerów.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: