Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Seria Honor Magic 4 ujawnia specyfikację. Dwa nowe smartfony zaoferują spore zapasy mocy i zostaną ogłoszone na zbliżających się targach MWC. Na tą serię składają się modele – Magic 4 i Magic 4 Pro.

  • Honor Magic 4 niebawem powinien pojawić się w sprzedaży
  • na pokładzie obu modeli znalazł się najmocniejszy procesor od Snapdragona
  • Honor Magic 4 Pro wyróżnia się możliwościami fotograficznymi

Honor Magic 4

Z upublicznionych informacji wynika, że Honor Magic 4 będzie pracował pod kontrolą Snapdragona 8 Gen 1. Prawdopodobnie będzie miał maksymalnie 12 GB pamięci RAM i 256 GB przestrzeni dyskowej. Raczej nie będzie natomiast obsługiwał zewnętrznej karty pamięci.

Honor Magic 4 zaoferuje ekran o przekątnej 6,8 cala. Będzie on wykonany w technologii OLED i będzie obsługiwał rozdzielczość Full HD+. Nie wiadomo jak z częstotliwością odświeżania. Jednak wydaje się, że obydwa modele zaoferują odświeżanie na poziomie 120 Hz.

W kwestii aparatu głównego znajdzie się tutaj potrójny aparat główny. Podstawowa jednostka zostanie wyposażona w matrycę 50 Mpix. Oprócz tego będzie można skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego 50 Mpix. Całość zamknie teleobiektyw o matrycy 8 Mpix. Na froncie zaś znajdzie się miejsce dla aparatu 12 Mpix.

Z pozostałych parametrów warto odnotować baterię o pojemności 4800 mAh z szybkim ładowaniem 66 W. Nie zabrakło również głośników stereo oraz Androida 12 przykrytego autorską nakładką.

W przypadku Honora 4 Pro podstawowe parametry są podobne. Nieco inaczej wygląda natomiast konfiguracja aparatu. O ile podstawowa i ultraszerokokątna jednostka są takie same jak w powyższym modelu, to teleobiektyw otrzymał już matrycę 64 Mpix. Inna jest także bateria. Jej pojemność wynosi tutaj 4600 mAh i obsługuje szybkie ładowanie na poziomie 100 W. Będzie tutaj również ładowanie bezprzewodowe na poziomie 50 W, o którym nie ma mowy w „zwykłym” modelu.

Wszystko wskazuje na to, że oba modele zostaną zaprezentowane już dziś 28 lutego. Ich cena na ten moment nie jest na razie znana. Nie wiadomo również, czy i kiedy smartfony pojawią się poza rynkiem chińskim. Miejmy jednak nadzieję, że nie będziemy musieli czekać długo.

Zobacz też: Najlepsze telefony Honor 2022.

Źródło: gizchina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów