Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor niedawno wrócił do sprzedaży swoich smartfonów. Całkiem niedawno na rynkach europejskich – niestety nie u nas – pojawiła się seria Honor 50. Dość szybko jednak przyszedł czas na nową generację. Wszystko wskazuje na to, że chiński producent kończy prace nad serią Honor 60. Miejmy nadzieję, że tym razem te telefony u nas się pojawią.

Dobre ekrany i niezła wydajność

Wedle dotychczasowych przecieków Honor 60 jak i jego wersja Pro, ma zostać wyposażony w Snapdragona 778G Plus. Na pokładzie znajdzie się zapewne minimum 8 GB pamięci RAM. Nie zabraknie także 128 GB przestrzeni dyskowej. Możliwe, że na rynek trafią także inne wersje pamięciowe. Natomiast raczej nie znajdziemy tutaj slotu na karty pamięci.

W przypadku ekranu można liczyć na panel wykonany w technologii AMOLED. Nieznana jest jednak jego przekątna. Będzie za to w obu modelach posiadał zakrzywienia. W przypadku Honor 60 po lewej i po prawej stronie. W przypadku Honora 60 Pro dojdą także zakrzywienia u góry i u dołu. Smartfony będą obsługiwały rozdzielczość Full HD+ oraz częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz.

Na ten moment niewiele wiadomo o zastosowanych aparatach w serii Honor 60. Wiadomo, że będzie ich kilka. Wiadomo, że podstawowa matryca to 108 Mpix i ten aparat pojawi się w obu modelach. Mówi się także o kamerce do zdjęć selfie z matryca 50 Mpix. Zapewne nie zabraknie również aparatu ultraszerokokątnego.

Najlepsze telefony Honor 2022 ->

W przypadku Honora 60 powinniśmy także spodziewać się baterii o pojemności minimum 4500 mAh. Co ważne, będzie ona miała szybkie ładowanie na poziomie 66 W. Smartfon zadebiutuje zapewne z Androidem 11 oraz z dostępem do usług Google’a.

Premiera serii Honor 60 przewidziana jest już na 1 grudnia w Chinach. Po jakimś czasie pojawi się on zapewne w Europie, choć nie wcześniej niż w przyszłym roku. Miejmy nadzieje, że tym razem będzie w sprzedaży także u nas. Niestety na razie ceny pozostają tajemnicą.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów