Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor 20 z holograficznym designem

avatar
Honor 20, Honor 20 Lite, Honor 20 Pro

Rodzina telefonów Honor 20 zostanie ukazana światu już 21 maja. Prezentacja łącznie 3 modeli – „zwykłego” Honora 20, tańszej i słabszej wersji Lite oraz topowej Pro będzie miała miejsce w Londynie. Producent chwali się połączeniem funkcjonalności i estetyki w swojej najnowszej generacji. Submarka giganta Huawei wprowadzi w niej nowy efekt wizualny, nazwany Dynamicznym Holograficznym Designem.

Honor 20 już niedługo

Honor wprowadzi jednocześnie 3 modele na wzór macierzystego Huaweia, którego strategia z 3 modelami serii P i Mate odnosi wielkie sukcesy. O planowanej trójce pisaliśmy już początkiem kwietnia.

Ciekawie zapowiada się wzornictwo nowej linii na 2019 rok. Honor od dawna wprowadzał innowacje wizualne w swoich szklanych telefonach. Już Honor 9 i jego szkło 3D (a także Honor 8 z 2.5D) był powiewem świeżości na rynku telefonów komórkowych, a wprowadzenie rok temu Honora 10 z gradientową obudową dało początek nowej modzie na kolorowe i szklane obudowy. Teraz producent ma iść jeszcze dalej – gra światła z elementami hologramu (zwłaszcza w nowym odcieniu Phantom Blue) ma być jeszcze bardziej efektowna niż dotychczas.

Przykładowa oferta z Honorem 8:

Komentarz George’a Zhao, prezesa marki Honor:

Nasz etos – „Always Better” jest obecny we wszystkim, co tworzymy. Najnowsza technologia Potrójnej Siatki 3D firmy HONOR to przykład najnowocześniejszego dzieła sztuki. Zaprezentowana z okazji wprowadzenia serii HONOR 20, ta pionierska technologia obejmuje bardzo precyzyjny i złożony proces montażu. Na każde 100 wyprodukowanych obudów, tylko 20 spełnia nasze rygorystyczne standardy. Pomimo ogromnego wyzwania, jest to dowód, że HONOR jest nadal zaangażowana w tworzenie szklanej technologii przy użyciu tej techniki. Pragniemy zaoferować to co najlepsze dla naszych klientów.

Seria Honor 20 posiada ekran All-View o przekątnej 6,26″, który zajmuje aż 91,6% powierzchni frontu. W sam wyświetlacz został wbudowany aparat 4,5 mm. Cechą charakterystyczną jest asymetryczne ułożenie obiektywów na pleckach w kształt litery „L”, co ma pozwoliło na zastosowanie większej baterii. Również zakrzywiony ekran – prócz walorów estetycznych – również ma wpłynąć na funkcjonalność, zapewniając lepszy i pewniejszy chwyt telefonu.

Producent zapewnia o dużych możliwościach aparatu fotograficznego, co zresztą komunikuje hasło przewodnie serii Honor 20 #CaptureWonder (Uchwycić Piękno).

Źródło: Honor Polska.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.