Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Tak będzie wyglądał Google Pixel 7 Pro. Prawdopodobnie

Google-Pixel-7-Pro

Tak będzie wyglądał Google Pixel 7 Pro. Przynajmniej na to wskazują najnowsze rendery, które niedawno pojawiły się w sieci. Wiele wskazuje na to, że smartfon zachowa swój charakter i dość oryginalny wygląd. Pewne zmiany nastąpią i zapewne zmienią się również elementy specyfikacji, jednak tutaj jeszcze za wcześnie by cokolwiek ostatecznie określać.

  • Google Pixel 7 Pro pojawił się na renderach
  • telefon zostanie zaprezentowany pod koniec roku
  • Google Pixel 7 Pro dalej będzie rozwijał swój autorski procesor

Google Pixel 7 Pro

Wiele wskazuje na to, że Google Pixel 7 Pro zostanie wyposażony w aparat peryskopowy. Tak można przynajmniej zinterpretować dostępne w sieci przykładowe grafiki. Co ciekawe, aparat ten jest oddzielony od pozostałych dwóch na wyspie. Znajdzie się tutaj zapewne miejsce dla aparatu głównego oraz dla teleobiektywu.

Google Pixel 7 Pro najprawdopodobniej będzie posiadał wyświetlacz o przekątnej 6,7 lub 6,8 cala. Wykonany on zostanie w technologii OLED. Będzie obsługiwał rozdzielczość QHD+ oraz odświeżanie na poziomie 120 Hz. Boczne ramki będą zagięte, a czytnik papilarny znajdzie się pod ekranem. Miejmy nadzieję, że będzie szybszy od aktualnej wersji.

Jeżeli czegoś można być na ten moment prawie pewnym, to obecność autorskiego procesora Tensor kolejnej generacji. Na razie nie wiadomo praktycznie nic o nim, oprócz tego, że trwają prace. Można się tutaj spodziewać 8 GB pamięci RAM i do 512 GB przestrzeni dyskowej bez możliwości rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci.

Na ten moment nie wiadomo nic na temat baterii. Wiadomo natomiast w jakich prawdopodobnie kolorach pojawi się Google Pixel 7 Pro. Będą to Stormy Black, Kinda Coral, Sorta SeaFoam i Cloudy White.

Wydaje się, że kolejna generacja smartfonów Google powinna pojawić się w okolicy października tego roku. Do tej pory jeszcze sporo może się zmienić. Oczywiście za wcześnie jest, aby mówić o cenie smartfona. Wątpliwe również aby urządzenie pojawiło się w oficjalnej polskiej dystrybucji. Przynajmniej na tą chwilę.

Prawdopodobna specyfikacja techniczna Google Pixel 7 Pro:

  • ośmiordzeniowy autorski procesor Tensor
  • 8 GB RAM
  • do 512 GB
  • ekran LCD OLED 6,7 lub 6,8″ 120 Hz
  • potrójny aparat główny
  • Android 13
  • debiut IV kwartał 2022

Zobacz również: Google Pixel 6A na horyzoncie. Wiemy kiedy może się pojawić

Źródło: phonearena.com. gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów